Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éve lány vagyok és kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éve lány vagyok és kíváncsi voltam milyen a szex és már nagyon meg bántam a dolgot történet lenn!?

Figyelt kérdés
Van egy fiú már egy éve kavarunk de eddig még szex nem volt mert csak 2 hónapot jártunk És a szakítás után is kavartunk. Nagyon nehéz volt meg állni hogy ne feküdjek le vele de tartottam magam mostanáig 1 évig és most meg történt a dolog. Nem vagyok belé szerelmes meg ö sem belém de én nem ilyen lány vagyok én úgy terveztem hogy csak majd olyannal fekszem le akit szeretek meg ö is engem és az lesz a férjem. De ez sajnos nem így sült el :/ mert nem bírtam már kíváncsi voltam milyen. Sajnos a szüleim nem erre neveltek és most nagy a bűntudatom van .Szerintetek rosszul kell magam éreznem. A bunkó válaszadók kerüljenek és aki már volt ilyen helyzetben üzentben írjon !?

2013. máj. 21. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mindenkivel megesik az ilyen... megmondom öszintén, hogy igy utolag ha belegondolok én se azzal vesztettem el akivel jo lett volna...

De ezen már kár buslakodni megtörtént ez van tedd tul magad rajta. :)

2013. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem kell rosszul érezned magad,vagy annyira rossz volt?
2013. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Visszacsinálni nem tudod, akkor meg minek rágódsz rajta?

Megtörtént és kész. Jó volt? Gondolom. Akkor meg nem kell a megbánás.

2013. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem volt rossz jó volt
2013. máj. 21. 11:42
 5/14 anonim ***** válasza:

húha, mi lesz most...!?

És ezt mindenféle bunkóság nélkül írom.

Manapság lányok 14évesen kúpkúrát kapnak, ez legyen a legnagyobb bajod, szerintem.

2013. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
nem, szerintem ez egy ósdi hímsoviniszta felfogás, hogy a nő szűziessége valami nagyon fontos érték. A nőknek ugyanannyi joguk van szexuális életet élniük, mint a férfiaknak, szóval ne érezd magad rosszul, sőt, amíg tudod élvezd a szexet!
2013. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor pláne ne érezd rosszul magad. Tapasztalatot akartál, megszerezted. Visszaút nincs, 22 évesen még azt sem mondhatja senki, hogy elsietted.
2013. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

ilyenkor mindig meghal egy kiscica.

amúgy jót röhögök mindig az ilyen történeteken, "nem ilyen lány vagyok" :D:D nem hát! :D

bocs de én elítélem az ilyen álszent ringyókat :]

2013. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 intrepid ***** válasza:
100%
Mi ezzel a baj 22 évesen? Talán az, hogy 22 éves korodig vártál vele. A szűzen férjhezmenésről meg az a véleményem, hogy marhaság. Miért jó, ha esküvő után derül ki, hogy az ágyban nem jönnek ki egymással. Nem a középkorban élünk már.
2013. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Te egy másik világban élsz.

Azzal akarod elveszíteni, aki a férjed lesz?

Ez csodálatos dolog, de mamár nincs ilyen. Se pasi, se nő. 200 éve még normális volt, de mamár nem az.

Minden gyümölcsöt végig kell próbálnod, mire kiválasztod azt az egyet, ami neked a legjobban ízlik.

Mert ha olyat választasz, akivel rossz a szex, később abból válás lesz, ez garantált.


Miért kéne magad rosszul érezned? A szex jó dolog, csak nem 14 évesen, de te 22 vagy, ez abszolút korrekt kor. Azzal szexelsz akivel akarsz, erről szól a történet.

2013. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!