Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy szó nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy szó nélkül lelépett valaki az életedből? Mit gondoltál róla utána? Találkoztatok még valaha?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, igen. Utálom azóta is. Nem.
2015. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Több exem is így tűnt el az életemből. Azóta sem láttam őket, max Facebookon.


Mit gondoltam? Nem értettem az egészet...

2015. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
volt, nem is egyszer. bunkóság volt. de nagyon.
2015. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt, rosszul esett.

Igen, de már nem volt az igazi.

2015. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja, volt. Beleesett egy lyukba és kirepült a Föld másik oldalán egyenesen az éterbe, azóta se láttam.
2015. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szinte a legtöbb "ismerősömmel" így járok. 2 dolgot gondolok ilyen események után:

1, Ennek (is) valami oknál fogva így kellett történnie;

2, Elgondolkodok azon, hogy én mit tettem/nem tettem bele ebbe a kapcsolatba, hogy ez (is) így alakult.

Kicsi az ország, mégis el tudnak bújni az emberek benne. Nagyon ritkán találkozok az "ismerőseimmel", akkor sem hozzuk fel a témát, hogy miért alakult így ez (is).

2015. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, de könnyen elérheti, ha ilyen flegma marad. Szó nélkül hagyom ott a picsbe.
2015. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Ezekkel az emberekkel "nincs dolgunk" az életben. Mindenki akivel találkozunk életünk során és megismerjük, tanít valamire majd eltűnik. Ez egy keleti szemlélet és szerintem is így működnek a dolgok.
2015. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt, nem működött olyan jól már a kapcsolat, ezért nem is kerestem többet, de jó nagy bunkóság volt tőle! 5 év után ennyi lett volna a minimum hogy tisztáza miért is szakit! 10 év elteltével találkoztunk, csak köszöntünk egymásnak és akkor megfogadtam ha lesz rá még 1 lehetöség rákérdezek! Meg is tettem, hogy teljesen lezárjam ez a magyarázat kellett!!!
2015. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Volt, de nem párkapcsolatban. Nem tudtam, hogy mit gondoljak, fájt is, becsapva éreztem magam, aggódtam is meg bűntudatom volt, hogy miért várnám el, hogy ne hagyjon itt, ha éppen ahhoz van kedve, hisz nem mondhatom meg neki mit csináljon. Azóta találkoztunk már, de még mindig nem tudom mit gondoljak.
2015. júl. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!