Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácshoz szeretnék folyamodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácshoz szeretnék folyamodni, ha lehet?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy a barátnőm jó eséllyel Budapestre fog járni egyetemre. A szépséghibája az egésznek, hogy akkor több száz km lenne köztünk,és én nagyon szeretem. Továbbtanulni pedig nincs sok kedvem, inkább dolgoznék. Szerintetek jó megoldás lenne, ha odaköltöznék egy albérletbe, és dolgoznék? Egyéb ötleteket/történeteket is szívesen meghallgatok

#Továbbtanulás vagy munka
2015. júl. 23. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, keress melot Pesten, bérelj egy szobát vay egy lakást. kis ido mulva meg koltozzetek ossze. nagyjábol ennyi.
2015. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, kicsit nehéz lenne megoldani,hogy egyedül fizess egy albérletet Budapesten és még ételt is vegyél. Feltéve ha a barátnőd nem dolgozna az egyetem mellett, és nincs egy tuti állásod. Viszont, ha kapna kollégiumot, ő úgy jobban járna anyagilag.

Ismerőseim élnek úgy ott,hogy többen, vagyis négyen. Így valamelyest megoszlanak a költségek.

Amikor én jártam főiskolára a barátom itthon lakott, itt is dolgozott. Kibírtuk valahogy. Nyilván eleinte nehéz volt, de csütörtökönként jöttem haza és vasárnapig az övé voltam. Már nem vagyunk együtt :D, de nem emiatt. Mivel én hazajártam mindig, csak 4 napot nem voltunk együtt, azután megint.

2015. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintem gond nélkül megoszthatnánk a költségeket másokkal is, igaz, hogy elég veszélyes, de kockáztatni kell.. esetleg valaki tudja, hogy mennyire nehéz munkát találni Pesten?
2015. júl. 23. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tanulj tovább.

Oké, hogy most nincs kedved, de pár év múlva, amikor már megviseli a szervezeted a munka, nem mindegy, hogy 12 órában állsz a gyár mellett vagy egy klímás helységben ülsz.

2015. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos könnyebb ott találni munkát, mint ott, ahol én lakom :D Egyébként én is azt mondanám, hogy tanulj, amíg lehet, képezd magad. Gondolom most eleged lett egy időre a tanulásból, de hosszútávon jobban járnál.

Mi felénk az a helyzet, hogy nem tudnak az emberek sokáig egy helyen megmaradni, folyton cserélődnek. Szerintem Budapesten sem más a helyzet. Ha elmennél mondjuk árufeltöltőnek, kasszásnak vagy gyorskajáldába, mi a garancia, hogy ott leszel fél év múlva is? Habár nem tudom milyen munkára gondoltál..

Tényleg jobb lenne még kitanulni valamit, érdemes több lábon állni. 10 év múlva nem lesz már olyan könnyű visszarázódni a tanulásba és most még tudnál ingyen is tanulni. Ezt viszont nem tudom hogy működik, hány éves korig van ez az ingyenesség egy OKJ-nél. Lehet baromságot írtam.

Gondold át, vagy pedig kövesd a barátnődet és próbáljátok meg úgy.

2015. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!