Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz dolog ha végig azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz dolog ha végig azon drukkoltam ne vegyék fel a barátomat egyetemre másodszakra?

Figyelt kérdés
Azért mert kevesebbet lesz velem.. :/
2015. júl. 24. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 éves vagy akkor ez elnezheto, ha nem akkor viszont nagyon önző vagy....
2015. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
te nem szereted őt. Ha szeretnéd örülnél a sikereinek és támogatnád a céljai elérésében, nem pedig a saját érdekeidet néznéd. Az más dolog h nem örülsz, de az h annak drukkolsz h ne is sikerüljön neki...igen, gonosz dolog!
2015. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te nem szereted őt, csak birtokolni akarod. Ha szeretnéd, támogatnád a céljaiban.
2015. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon önző dolog tőled. Az én párom most augusztustól megy fél évre külföldi ösztöndíjjal. Nekem is hiányozni fog de végig mellette álltam amíg pályázott és szurkoltam neki,mert ez fantasztikus lehetőség.


Elhiszem,h hiányozni fog a barátod de szándékosan ne hátráltasd. Főleg,ha a közös jövőtökért is teszi.

2015. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:

Csak önző.

25/F

2015. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 omba ***** válasza:

Az. Egy normális ember előremozdítani akarja a párját, nem visszahúzni.

(Te meg tehenész vagy, mi?)

2015. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

És ezt meg is mondtad neki?

Nem mi!

Elgondolom, hogy ül a TV-nél a ponthúzáskor, izgul, megfogja a kezed, mert azt hiszi a párja vagy közben meg az jár "eszedben": BUKJ EL, BUKJ EL!


Nem gonosz: szemét dolog.

2015. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Önzö dolog. Csoda hogy még nem hagyott el
2015. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!