Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apróság, de csak szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apróság, de csak szerintem furcsa?

Figyelt kérdés

A barátom úgy van vele, hogy a névnap nem ünnep, nem tekinti annak. Nem ajándékoz ilyenkor (engem is csak felköszönt), viszont az összes kollégájának vesz ajándékot, pasiknak bort/csokoládét, nőknek egy nagy virágcsokrot + csokit.

Nekem az, én sütök neki tortát, adok ajándékot, csak ez így elég hülyén néz ki.

És nem, nem az ajándék miatt háborgok, csak maga a helyzet érdekes.


2015. júl. 24. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Mert másoknak meg akar felelni, neked meg nem... vannak ilyenek, akik a hozzájuk közel állóknak nem akarnak megfelelni. Ez jó is, meg rossz is... egyrészt mert tudja, hogy te úgy fogadod el, ahogy van, és ez fontos alapja egy kapcsolatnak. Másrészt viszont - ha te igényelnéd, hogy felköszöntsön - nincs tekintettel az igényeidre.

Amúgy mondtad már ezt neki?

2015. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, kis jelképes ajándékot vehetne neked, ha nála nem ünnep. A munkahelyen meg nálunk nem szokás ajándékozni.
2015. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Szép lenne ha a barátom munkatársnőknek venne virágot,csokit,nekem meg semmit ! Két lábbal rúgnám ki.Mást megtisztel-férfiakat is,engem meg nem ?! Ez nem lenne apróság a számomra.
2015. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Még a kapcsolatunk elején szóba jött, akkor mondta, hogy ő nem szeretné, ha tartanánk.

Én meg mondtam, hogy szeretném, de tényleg nem kell túlzásba vinni.

Végeredmény az lett, hogy ő nem fogja tartani az enyémet, én meg döntsek, hogy szeretném-e az övét.

De a kollégáinál nincs ilyen fenntartása?

2015. júl. 24. 11:49
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Az undorító, hogy a kiba$zott r¡banc kollegináknak virágot visz, a saját barátnőjének meg semmi... Hú de felhúztam magam. Ba$znám ki az ilyet a pic$ába....
2015. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
De ha belegondolunk, a munkatársaival muszáj jó kapcsolatot ápolni, akármi közbejöhet, kell a jó pont, hisz a megélhetés a legfontosabb.
2015. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez hulyeseg, minek nyaljon a munkatársainak? Ha a főnökének vinne akk talan ertheto h kell a jo pont. De ez gaz hogy a barátnőjének semmit de mindenfele munkatársának ajandekozgat :S
2015. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És szakitani nem akarsz vele?
2015. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jo azert eleg eros lenne ez miatt szakítani :D
2015. júl. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor azért még sem, ha emiatt nem működik a kapcsolat és állandó frusztráltsághoz, boldogtalansághoz vezetne.


A párom az elején megmondta, mit tart "ünnepnek", nemigazán van ilyen szerinte és engem sem izgat, de ez más. A lényeg, hogy úm. következetes ebben is, másnak sem vesz és ad.


És, ha neked ez lenne az alap, akkor ez nem apróság a szemszögedből és igen is nagy dolog. De, ha túl tudsz ezen lépni és elfogadni, akkor az jó, de szerintem te se adj, hisz neki nem ünnep.

2015. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!