Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem furcsa a srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem furcsa a srác? Tovább lent.

Figyelt kérdés

most le írok ide mindent h mitörtént.

szóval már régebben kinéztem egy srácot a suliba,aztán fb-n elkezdtünk dumálni, sokat dumáltunk és egyszerüen mintha rá találtam volna a nagy Ő re.

egyszerüen mintha mindenben hasonlítanánk ugyanazokat a zenéket szeretjük,mindketten dalokat írunk hobbiból, mindkettönknek ugyanaz a kedvenc csapatunk is , és még sorolhatnám.. aztán egy ideig mindig nekem kellett ráírnom, és direkt nem irtam rá kb 1 hétig. aztán utána meg már mindig ő írt rám.:) sokat dumáltunk akkor még, meg a legjobb haverommal is összehaverkodott, aztán volt h lementünk focizni aztán ők is lent voltak de mégcsak ránk se nézett, semmi hello vagy valami. meg 1x volt h beszéltünk fb-n aztán mondtam valamit egy srácra hogy b*zi, ő meg félre értette és azt hitte h rá mondom és mindennek elmondott. aztán mondtam neki h k*rva gyorsan kérjen bocsánatot mert utána letiltom. aztán bocsánatot kért aztán végülis kibékültünk. meg 1x volt h találkoztunk vele aztán, azt hittem rá h valaki más, és meg említettem neki h azt hittem rád h az xy vagy. mire ő azt is sértésnek vette és ő is beszólt vmit.-.- amikor én nem is ugy értettem h megsértsem, de ő mindenre azt hiszi h kritizálni akarom. meg 1x megkérdezte tőlem h járnék-e vele, aztán vissza kérdeztem h ezt most miért kérdezed? ő meg csakugy.. mindenkitől.. na jó azért nem mindenkitől. aztán végülis azt montam h lehet. (de ezmár 1-2 hónapja volt) de mostanába meg volt valami olyan h a haverjának mondott valamit rólam (fogalmam sincs hogy mit) és a haverja meg írta neki h neparázzon kérdezze meg. mire ő azt irta neki vissza h nem parázok de nem akarok vele járni. mostanába nem is beszélünk szinte, kb 2-3 hete beszéltem vele utóljára, meg találkoztunk vele de olyan fura, jön velünk szembe csak nézi a földet felse néz nemis köszön,( mi sem, mivel azt vártuk h ő köszön előre) még a haveromnak se pedig vele is elég jóba van, fb-n meg annyit beszél hogy csak na. meg olyan mintha depis lenne :o vagy nemtom, én néha ugy látom ahogy csak megy egyedül, felse néz, mindent sértésnek vesz. lehet h az?:o

szerintetek lehet h akar tőlem valamit vagy nem?:S



2012. máj. 17. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagytok még érettek egy kapcsolatra.
2012. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De imádom amikor 10 évesek felszabadulnak az Internetre.
2012. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?? -.-"
2012. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

milyen 10 évesek teee..??-.- ha nemtudod hány évesek vagyunk akkor mit kell pofázni?._.'''''

amugymeg én 15 a srác meg 13.

2012. máj. 17. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is ha ennyi mindent félreértetek akkor egyikőtök vagy mindketten síkhülyék vagytok...
2012. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

10 éves 13 éves szinte egyremegy. Először 12-t akartam írni, de hát látszik nem nagyon tévedtem. :D

A srác meg kb. ennyire félreért mindent, ott azért agyilag lehetnek bajok.

2012. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb lenne megbeszélni a dolgot? Vagy az már nem divat??
2012. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy délután elmentek fagyizni és esetleg érdeklődni kéne egymás iránt, az gagyi helyette pl szerezettek be egy tablet-et és tudtok youtube videüókat post-olni egymásnak. Az a karaj.
2012. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!