Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes vele próbálkozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vele próbálkozni? (Elsőre kicsit furcsa a kérdés, de szerintem lehet realitása).

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy lehet-e esélyem Palvin Barbaránál?(Akinek esetleg volt már dolga modell lányokkal,mire jutott?)Nem hiszem,hogy hírességnek kell lenni ahhoz,hogy ilyen kapcsolata legyen valakinek(a volt barátja sem volt nagy szám,nem bántásként).Nyilván már sokan feltették ezt a kérdést,és nem becsülöm le magam,ha azt mondom,biztos voltak nálam jobbak is köztük.Az egyik interjúban két dolog fogott meg:Az hogy azt mondta,nem sokan mennek oda hozzá,meg azt hogy nyitott az ismerkedésre.Most fel lehetne tenni a kérdést,hogy „miért pont velem,hisz ő tényleg bárkit megkaphat?”.Már elég régóta szingli,ami mondjuk sok mindent jelenthet.Szóval akár én is megpróbálhatnám.NY-ig azért nem megyek,de jön néha Mo-ra is,volt Soundon és Cometen is,de az ICONt is képviseli(valami ilyen helyre gondoltam kezdésnek).Elég egyszerűnek tűnik papíron,de akkor logikus a következtetés,hogy ha ilyen egyszerű,miért nem hajtott rá más? Valami oka csak van.Nagyon kíváncsi vagyok a véleményekre.De nem kell cinkelni a kérdésért, szerintem nem olyan gáz ez.Köszi a válaszokért!

2013. nov. 28. 15:07
 1/7 Laylah ***** válasza:
És ha össze is jönne egy ilyen találkozás, mi arra a garancia, hogy az után a pár perces beszélgetés után is kíváncsi lesz rád annyira, hogy bárhonnan a világból keressen vagy hogy megadjon valami elérhetőséget? Ha még tovább megyek, és tényleg összejönne, hogy bírnád, hogy állandóan úton van, soha nincs itt melletted?
2013. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Laylah,köszi a választ,ezek valóban problémák.Akkor ezek lehetnek a az okok,amiért sokan nem is próbálkoznak nála?
2013. nov. 28. 22:10
 3/7 Laylah ***** válasza:
Gondolom. Meg az önbizalomhiány. Szép dolog az elhatározás, csak tisztában kell lenni a negatív dolgokkal is még az elején.
2013. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha vég gondolom a negatívumokat,és még így is megérné, akkor hogyan tovább?
2013. nov. 29. 13:43
 5/7 Laylah ***** válasza:
Neked kellene tudnod. :)
2013. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

áhh már lemaradtál róla.. úgy tűnik Barbi a gazdag nyálénekesekre bukik...

[link]

2013. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Észrevettem,kösziX((((
2013. dec. 2. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!