Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok együtt aludni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok együtt aludni a sráccal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos, a problémám hogy 20 éves létemre nem tudok együtt aludni a sráccal, aki tetszik nekem.

Még nem járunk, és nem történt semmi az együttalvások során, de hiába marad fent velem hajnali 6-ig, nem tudk aludni utána sem.

Most is együtt aludtunk, és reggel kétszer mentem ki hányni....

Múltkor is együtt aludtunk, és hánytam.

Nem tudom, miért. És egy órát tudok max aludni. Enni semmit. Egész este semmi bajom, csak amikor aludni kell akkor lesz ez...

Az exemmel is ez volt, hogy amikor nála kellett aludni egész este nem aludtunk és reggel majdnem hánytam...


2015. júl. 24. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyire izgulsz?? Nem értem. Ha csak nem pisilsz be álmodban, vagy nem horkolsz iszonyú hangosan, akkor nincs mitől tartanod.. Ha ilyen durva lehet el kéne menned pszichológushoz vagy valami, mert hogy ez pszichés dolog, abban biztos lehetsz.
2015. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus nem ártana... ez nem normális dolog.
2015. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából egész este nem izgulok, becsukom a szemem, és elkezdek...

A problémám, hogy a stressztől nagyon sokat járok ki pisilni, és áluk csak úgy tudsz menni, hogy átmész a tesója szobáján...

2015. júl. 24. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat idegeskedsz. Ez kényszeres viselkedés. Nekem is ez volt, amikor még úgy laktunk a nővéremmel, hogy csak az ő szobáján át mehettem ki éjjel. Állandóan azon görcsöltem, hogy ne kelljen éjjel kimennem, de csak azért is ki kellett. Úgy látszik, te is ilyen szorongó típus vagy. Nálam is szokott lenni hányás, ha nagyon ideges vagyok.


Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mitől lehetsz ennyire ideges. Valami gondod van a jelek szerint az intimitással.

2015. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!