Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Nektek tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Nektek tetszene egy olyan élet hogy együtt laktok egy sráccal és dolgoztok és élvezitek az együttlétet szabadidőben?

Figyelt kérdés
Vagy túl alja lenne hogy nektek is dolgozni kell? A srác segédmunkás szóval nem tudna eltartani titeket.
2014. aug. 11. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
te annyira buta vagy, rengeteg nő dolgozik
2014. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz ha a nőnek is dolgoznia kell, de ha dolgozik a nő akkor otthon se mindent ő csináljon, hanem osszátok meg a munkát, és akkor teljesen elfogadható :)
2014. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, de a korosztályom (23 vagyok) nem szívesen dolgozik még. Ők inkább összejönnek idősebb faszikkal aki kitartja őket.
2014. aug. 11. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Hála a jó égnek!

Ha el tud tartani a srác akkor "kuss a neved az enyémből élsz!" van... előbb utóbb kibuggyan...

Mindenki tartsa csak el saját magát!

Ha valaki Rád van szorulva az már régen rossz, azoktól menekülj!

2014. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rossz körökben forogsz, aki egyszer megtanulta magát eltartani, és sikerült is neki, ettől boldog, kiegyensúlyozott, az soha nem lesz Rád szorulva, ilyet keress, ne kitartott k..at!
2014. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Mármint az, hogy van egy srác lakótársam aki segédmunkás és vele szexeljek szabadidőmben. Ewwwww kösz nem.


A párommal igen az más, amúgy meg dolgozom és fenntartom magam. Senkitől nem várom elé, hogy eltartson. Nekem a segédmunkás lenne az alja, bocsi tudom ezzel sokak önbecsülését megsértem, de próbáltam már mondván az anyagi társadalmi és egyéb különbségek nem számítanak, hát de marhára számítanak.

2014. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23 és nem szívesen dolgozik még?? max az ilyen apuci-anyuci pici lánya.. mi viszonylag mindig is jól éltünk, de suli mellett már 16 éves korom óta melózom.. 24 vagyok és rendes főállású munkahelyem van... teljesen normális, de ahogy fentebb is írták, ha mindketten dolgoznak a kapcsolatban, akkor felesbe megy a lakás, rezsi plusz a házimunka is..
2014. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát dolgozzon a lány is, de az gáz, ha saját magadat nem tudod eltartani. Nem kell a nőt eltartanod, de azt ne várd, hogy valaki odalesz azért, mert nem tudod magad fenntartani.


23N

2014. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as vagyok még mindig:


Az ok, ha átmenetileg az egyik fél segíti anyagilag a másikat, de ha ez állandósul az már baj.

Szerintem amúgy elég ciki, ha egy nő kitartott lesz.

2014. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!