Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt aludtam egy buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt aludtam egy buliban egy sráccal, akit nagyon megkedveltem. Hogyan tudnám kideríteni, hogy jelentett e neki valamit, anélkül, hogy megijeszteném? Fiúk tanácsát várom!

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam egy házibuliba, ahol elég sok alkoholt fogyasztottam. Valami rejtélyes módon összegabalyodtam egy fiúval, akivel később együtt aludtam. Nem feküdtünk le meg semmi ilyesmi nem történt.. Puszilgattuk, simogattuk egymást (nem kell félreérteni, próbáltunk beszélgetni, de igazából egyikünk se volt túl jó állapotban ahhoz, hogy hosszabb beszélgetésekbe kezdjünk. Másnap bejelölt fb.-n és írt is, érdeklődött, hogy hogy vagyok.. ilyenek, aztán következő nap én írtam, ma meg nem beszéltünk és igazából nem nagyon tudom, hogy most mi van.. Jelentett ez neki valamit? Lehet, hogy nem is emlékszik.. Nagyon jól éreztem vele magam és szeretném, ha több is lehetne a dologból.. Fiúk légyszi adjatok valami tanácsot! (Mit csináljak/ NE csináljak? nem szeretnék az agyára menni és megijeszteni se.. Lehet, hogy neki ez csak egy éjszaka volt és nem jelentett neki különösebben semmit. De akkor miért csak engem jelölt be a csütörtöki társaságból?) Légyszi kort is írjatok.

2013. ápr. 1. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy csúnya nyert ügyed van. Ne legyél csúnya. Az szopás :/
2013. ápr. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem előfordulhat az a helyzet vele, ami most veled van. Nem tudja mit gondoljon vagy mihez kezdjen. Szerintem két választási lehetőséged van, vagy úgy gondolod, hogy márpedig a fiú legyen a kezdeményező és vársz, és lehet, hogy nyámnyila lesz, vagy megmondod neki, hogy szeretnél vele találkozni, vagy beszélgetni. Ha ő is így érez biztos örülni fog neki. nem muszáj egyből ezzel kezdeni, finoman is rávezetheted a dolgokra
2013. ápr. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én valahogy viccesen megmondanám, hogy jó volt vele, vagy hogy szeretném még látni, vagy valami ilyesmi.
2013. ápr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg Columbot
2013. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Aznap este azt mondta, hogy szép vagyok. másnap a többieknek azt mondta, hogy nem jövök be neki. amikor beszéltünk és rákérdeztem azt mondta, hogy "szerintem k.rva aranyos vagy".. nem igazán tudom, hogy akkor végül most mi az igazság? :D
2013. ápr. 1. 01:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Aki a bulit szervezte osztálytársam és egyben a haverja. Viszonylag jóba is vagyunk. Az gáz lenne ha megkérdezném, hogy mondott e rólam valamit? :/
2013. ápr. 1. 01:01
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy jó volt vele, de csak annyit mondott, hogy most ő is nagyon egyedül van.. Nem túl egyértelmű.
2013. ápr. 1. 01:03
 8/11 anonim ***** válasza:
dehogynem. zöld lámpa
2013. ápr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ! :))
2013. ápr. 1. 01:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Naív buta...:)

1. Részegen lehet "szépnek" lát,még ha amúgy nem is.

2. Ha nem is tart annak,akkor is azt mondta volna.


Tök m1,már mindenkinek elhencegett,mégha meg se történt.

2013. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!