Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire jó ötlet újra "összejönni" az exemmel, de csak szexkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Pár hete szakítottam az exemmel. Most megkeresett, hogy mennyire hiányzom neki, és hogy nem bírja nélkülem. Mondtam neki, hogy az érzelmeim nem változtak, semmiképpen nem akarok újból összejönni vele. Erre mondta, hogy akkor legyen barátság extrákkal kapcsolat. Vagyis maradjunk barátok, és mellette szexeljünk. Nekem is nagyon hiányzik vele a szex, úgyhogy hajlok rá, hogy bele megyek, de tényleg nem szeretnék újra összejönni vele, és nem tudom, hogy így mennyire működne a dolog. Szerintetek ennek így van értelme, vagy úgyis rossz vége lesz a dolognak?

2015. júl. 25. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Ez a lehető legrosszabb ötlet.
2015. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neki szar lesz, mert hitegeted, te meg lelépsz akkoer amikor jön egy másik ember.
2015. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szexazexel. Úgy hangzik, mint valami betegség.
2015. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hitegetem. Világosan megmondtam neki, hogy már semmit nem érzek iránta. És az ő ötlete volt a szexkapcsolat.
2015. júl. 25. 00:08
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Ez a gyenge emberek sportja.
2015. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
felhívott, mert tele a zsák. te szexelni akarsz, ő is szexelni akar, akkor miért ne?
2015. júl. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, fontos lenne tudni, hogy ki a férfi és ki a nő :)
2015. júl. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne menj bele! Mi 6 év után szakítottunk, mert már nem működött, de borzalmasan nehéz volt. Aztán nem bírtuk, szexkapcsolat lett belőle, de végül újra összejöttünk és még szenvedtünk fél évig, mire újra el tudtuk engedni egymást :(
2015. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2015. júl. 25. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!