Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért lehet vagy nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet vagy nem is érdeklem csak kell neki valaki?

Figyelt kérdés

Írok neki órák múlva ír vissza közben látom,hogy aktív volt 15 perce mondjuk , amikor olyan a téma nem válaszol rá vagy kitér a kérdés elől. Most éppen a talit írtam neki egy órája,de arra sem válaszol. Pedig ő erőlteti , ő kezdeményezett, igaz még nem járunk , de én megmondtam neki az elején nem akarom, hogy az egomat jobban leépítse elég sokat csalódtam már , erre mintha most épp ez történne. Szerintetek? 23/F

A lány 20



2015. júl. 25. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

" de én megmondtam neki az elején nem akarom, hogy az egomat jobban leépítse elég sokat csalódtam már "


Na itt hibáztál. Ezzel bevallottad, hogy sok csajnak nem kellettél már, ebből az jött le neki, hogy szerencsétlen vagy, nem kellesz senkinek. Innentől ő érzi nyeregben magát, hisz úgymond már eladtad neki magad, és még szépen meg is kérted, hogy ha lehet ő ne hagyjon faképnél, mint előtte minden lány. Ha nem cuppansz rá egyből akár még nyeregben is maradhattál volna, és most fordítva lennének az erőviszonyok, de ahogy elnézem innen már csak te koppanhatsz. Majd legközelebb jobban odafigyelsz erre - vagy nem, ez már a te bajod.

2015. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem az , hogy nem kellettem , tudod kapcsolatokban csalódtam , amikor érzed , hogy összeilletek, de aztán kiderül , hogy mégse ....hosszú lenne leírni
2015. júl. 25. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!