Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar semmit vagy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar semmit vagy ennyire félénk lenne?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác és ő is kedvel, elszórtam tettem is neki félreérthető megjegyzéseket, amiken mindig mosolyog, nevet, néha kicsit el is pirul látszik, hogy tetszik neki a dolog, de nem lép semmit. Mikor poénból felhoztam, hogy elmegyek hozzá, kapásból mondta, hogy jó rendben menjek benne van, de mivel nem ő ajánlotta fel így nem zaklatom ilyenekkel. Csak azt nem értem, hogy akkor miért mosolyog, kedveskedik ajándékokkal, ha nem akar semmit... Vagy csak azért nem meri elmondani az érzéseit, mert azt hiszi csak viccelek vele?
2015. júl. 25. 11:16
 1/4 Interferencia ***** válasza:
mindkettő előfordulhat, de inkább utóbbi.
2015. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Gyakran egy nő úgy érzi, hogy 2 méteres táblára írta már ki a pasinak a "jelzéseket" egy férfi meg úgy, hogy a csaj semmi biztatót nem mutat. Mi pasik kevésbé tudok a jelzésekből, és a sorok közötti metakommunikációból olvasni...



A töprengés helyett viszont egy gordiuszi módszert ajánlanék: mi lenne, ha egyszerűen megkérdeznéd, hogy van egy film/koncert/kiállítás, amit szívesen megnéznél, lenne e kedve elmenni veled...


Ez nagyon gyorsan eldönti, hogy félénk vagy nem akar semmit.

2015. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adj neki olyan jeleket, ami férfiként is érthető!
2015. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálok pár tényezőt összeszedni gondolatban, ami szerintem, általánosságban az én környezetemben problémákat okozott az elmúlt időkben, bár nyilván relatív ki hogy ítéli meg:

- Félreérthető gesztusok, mimikák: tegyük fel hogy feszültnek lát, amiért önmagát könyveli el okozatnak, a maradék időben pedig nem akar kellemetlenebb helyzetbe hozni téged (hogy társaságban, vagy anélkül az édes mindegy)

- nem ismer eléggé, vagy elég ideje ahhoz, hogy ne tűnjön elkapkodottnak a dolog /van-e másik illető a képben? ezt a srácnál sem árt tisztázni, hogy nincs e másik lány az életében, akivel szorosabb kapcsolatot ápol/

- egyikőtök, vagy talán mindketten könnyedebben, fesztelenebben viseltettek másokkal szemben, így a kedvesség nem tekintendő személyre szólónak (már ha az vagy vele, hisz semmi nem kötelez senkit)

- státusz különbségek, mondjuk munkahelyi környezetben, formális és egyéb tényezők mellett

- nem alkalmas időpont, lehetőségek hiánya (ez a leggyakoribb szerintem, mert rengeteg féle magánügy felhozható ide)

...

Na itt egyenlőre kifújt... ha eszembe jut más is, talán még visszanézek ide :D Köszöntem

2015. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!