Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a fiatalabb korosztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a fiatalabb korosztályban és csak az én ismertségi körömben fordul elő ez?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan szöveget olvasok a neten, melyben a kerekdedebb idomokat és a telt nőket magasztalják. Én 20 éves vagyok, de úgy vettem észre, hogy a környezetemben a hasonló korú fiúk hozzáállása a női alakhoz ennek ellenére mit sem változott, inkább egy kicsit vékonyabb, fiúsabb, törékenyebb, karcsúbb alakhoz vonzódnak, mint egy kissé ducibbhoz. Tehát inkább kicsivel átlag alatti súly, mint kicsivel felette. Persze szeretik ha van egy kis cici meg popsi, de nem ilyen Kim Kardashian szinten, hanem olyan kis átlagos feszes mell és fenék. (Ducibb alatt azt értem, hogy a testömegindexe egy picivel meghaladja a normális tartományt, mondjuk 165 centihez 65-70 kilós lányok.)
2015. júl. 25. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A neten sok mindent lehet olvasni, például azt is, hogy egy 120 kilós tehén 2 hét alatt 60 kilós modell lett. Vagy olyat, hogy ha beveszed a bogyókat megnő a bráner vagy a melled vagy akármi.


A többit neked kell ezek alapján kikövetkeztetned.

2015. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 tehát szerinted is inkább a karcsúbb alak maradt az ideál?
2015. júl. 25. 18:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy nem változott semmit a srácok hozzáállása, hát valóban nem. Én mondjuk azelőtt is szerettem a duci lányokat, mielőtt ekkora "divat" lett :)
2015. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És te mit értesz ducibb alatt? Mert a kórosan elhízott emberek is szokták ducizni magukat.
2015. júl. 25. 18:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Én az egészséges kategóriát. 165 centihez 65-70 kilót, ahogy te is írtad, de ha egyenletesen oszlik el rajta, feszes a bőre, és kívánatosan öltözködik, akkor 75 kilóig is belefér.
2015. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs divat. Mindenkinek más az ízlése. Vannak kanok akik bármit megraknak amit eléjük raksz, vannak akik százból egy nőt is alig fogadnak el. És a két véglet között bármi.


Az viszont 100%, hogy nőként fogsz találni magadnak partnert, a nagy számok törvénye alapján, csak idő és hozzáállás kérdése.

2015. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A férfiak sokfélék, a neten meg tényleg bárki terjeszthet bármit, amit esetleg ő sem gondol úgy, amit esetleg máshol nem vallana be.



A férfiak jellemzően a vékonyabb csajokat szeretik, ez nem feltétlen a piszkafákat jelenti, de egy 165/70 már a legtöbb pasinak nem vékony kategória.


Ezen felül ez gyorsan változni fog. 20 évesen egy 165/70 csaj még tök feszes, és jól néz ki, nézd meg, hogy 25 évesen hogy néznek ki ugyanezek a lányok...

2015. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én meg úgy vettem észre, hogy nem az alkat, hanem a kisugárzás számít leginkább. De talán a többségnek a normális testtömeg a vonzó. Talán egy Gauss görbéhez tudnám hasonlítani a dolgot: az átlagost szereti a legtöbb ember, a két szélén lévő alkatot pedig kevesebb.
2015. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem testalkat, hanem személyiségfüggő nálam ez. Persze első ránézésre is meg kell, hogy valami fogjon a lányban, de találtam már vonzónak kifejezetten husis lányt is. Az a mosoly...:) Viszont való igaz, hogy 10-ből 7-8 esetben inkább a törékeny, vagy átlagos, sportosabb alkatúakra gerjedek be.
2015. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a netes szövegek inkább népnevelő célzattal keletkeznek. Lehet, hogy hosszútávon változtatnak a közízlésen, de most még ez messze nem igaz.

165/70 vagyok, szóval pont az általad említett kategória. Persze, megnéznek az utcán, ha csinos vagyok, és kapok bókokat a férfiaktól. De sokkal kevesebbet, mint anno 55 kilósan :D A strandon pedig nyilván nem én leszek az, akit kocsányon lógó szemekkel bámul mindenki.


Egyébként nem is nagyon hiszem, hogy valaha is a duci lenne a szépségideál. Régen se nagyon lehetett az. Vagy ha igen, akkor miért hordtak a nők fűzőt, miért szólnak a régi népdalok a lány karcsú derekáról, stb.?

Legfeljebb annyi lehetett, hogy régen a túlsúlyt a gazdagsággal azonosították.

2015. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!