Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a fiatalabb korosztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a fiatalabb korosztályban és csak az én ismertségi körömben fordul elő ez?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan szöveget olvasok a neten, melyben a kerekdedebb idomokat és a telt nőket magasztalják. Én 20 éves vagyok, de úgy vettem észre, hogy a környezetemben a hasonló korú fiúk hozzáállása a női alakhoz ennek ellenére mit sem változott, inkább egy kicsit vékonyabb, fiúsabb, törékenyebb, karcsúbb alakhoz vonzódnak, mint egy kissé ducibbhoz. Tehát inkább kicsivel átlag alatti súly, mint kicsivel felette. Persze szeretik ha van egy kis cici meg popsi, de nem ilyen Kim Kardashian szinten, hanem olyan kis átlagos feszes mell és fenék. (Ducibb alatt azt értem, hogy a testömegindexe egy picivel meghaladja a normális tartományt, mondjuk 165 centihez 65-70 kilós lányok.)
2015. júl. 25. 18:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: régen a gazdagság mellett a gyerekvállalásban volt még fontos szerepe annak, hogy a nő kicsit "farosabb" legyen, nem volt császár egy nagyon keskeny csípőjű nő könnyen belehalt a szülésbe, tehát az asszonyosabb alkat biztosította, hogy jó eséllyel gyerekek is legyenek.


Mondjuk a súlyprobléma talán a legszerencsésebb az összes probléma közül. Kevés egészségügyi okokból elhízott embert leszámítva azzal tényleg lehet valamit kezdeni, míg mondjuk ha valaki alacsony, vagy nagyon pici a melle azzal már nem nagyon tud varázsolni.

2015. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!