Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy megbízzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy megbízzon bennem?

Figyelt kérdés
Szívem-lelkem kiteszem a férfiért, akiért odavagyok, mégsem bízik bennem :( nem hiszi el, hogy szeretem :(
2015. júl. 25. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem hiszi ?

Van ennek valami előzménye ?

2015. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj részleteket mert így nem mond semmit a kérdésed.
2015. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van, igen. az előző nője megcsalta, azóta nem bízik senkiben, pedig láthatja, hogy én nem az a fajta lány vagyok.
2015. júl. 25. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Honnan kellene látnia ? Feltehetően arról a bizonyos előző barátnőről is ezt gondolta különben nem is járt volna vele...
2015. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát nem tegnap óta ismerem. szerelmet vallottam neki. nem most..

de van összehasonlítási alapja. szóval láthatja, hogy én még csak véletlenül se vagyok olyan, mint az exe.

2015. júl. 25. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!