Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető miatt borított már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető miatt borított már valaki tartós kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A volt barátomról van szó.. Akivel néha összejárunk, azt tudom hogy nem olyan jó a jelenlegi kapcsolata!

2015. júl. 26. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki mondja, hogy nem jó neki az a másik kapcsolata? Csak ő maga? Az lehet, hogy nem teljesen hiteles. Miért szakítottatok és ki kezdte? Változnak az emberek, de sajnos nem teljesen.
2015. júl. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy a szomszédjával jó kapcsolatban vagyok, és én is hallottam már pár veszekedést!
2015. júl. 26. 09:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő is azt állítja változott! Együtt éltünk 4 évig, ellaposodott a kapcsolat. Sokat veszekedtünk az utolsó hónapokban, én is hibás voltam, egyszer megcsaltam, és ő megtudta a barátnömtől, nem vallottam be neki hogy igaz, nem mertem!
2015. júl. 26. 09:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Most ujra találkozgatunk de titokban! A szomszéd lakásban!
2015. júl. 26. 09:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Vékonyak a panel falak...
2015. júl. 26. 09:21
 6/8 A kérdező kommentje:

Megcsalt ő is ,én is őt! De miért akarjuk egymást ezek után is?

Még az a kapcsolat....

2015. júl. 26. 09:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez semmit nem ér. Bocs, de ez nem kapcsolat. Csaljátok egymást, majd mással vagytok, aztán azokat is csaljátok, egymással. Szerencsétlen időpocsékolás az egész.
2015. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen.

De a te esetedre ez valoszinuleg nem relevans valasz. Ti ujramelegititek az etelt? Ha szereted, akkor mond meg neki, hozy amig nem lep ki a mostani kapcsolatabol addig nem talalkoztok es te ujra szeretned kezdeni.

Ha o is lep es egyutt lesztek aķkor okes. Egyebkent meg az a szomszednal talalkozgatunk ez ertelmetlen, mi ertelme van, kerdezd meg magadtol.

2015. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!