Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelentsen? Most akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelentsen? Most akar valamit vagy nem?

Figyelt kérdés

A barátnőm osztálytársával elkezdtünk chatelni.Jókat beszélgettünk.Aztán már csak én írtam neki választ sose kaptam.A képeimet se lájkolta már.Én letiltottam.

Aztán nemrég bejelöltem és visszaigazolt.Megint írtam neki most sem válaszolt.Még sosem találkoztunk.Szeptemberre terveztem a talit.A barátnőm megkérdezte tőle hogy mit gondol rólam azt mondta neki jó csaj vagyok.Kérdezte tőle szeretne-e velem találkozni.Azt mondta neki hogy velem kapcsolatban még egy jelre vagy egy hatásra vár.Nem értem.Mit bonyolítja a dolgokat? Igen vagy nem? 3 hónapja ismertem meg.3 évvel fiatalabb.


20/L


2015. júl. 26. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Megrontod a kisgyereket?
2015. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát drágám van egy rossz hírem. Mindenkitől azt a választ fogod kapni hogy mit vársz egy 17 évestől. Szerintem ne akarj tőle semmit inkább kezdj egy idősebb pasival, én is 16 éves sráccal vagyok együtt, akin amúgy sem testileg sem lelkileg nem látszik a kora, simán kinéz 18-20-nak, de ha van valami problémánk azt nem tudom vele megbeszélni normálisan mert simán rávágja, hogy ő csak egy 16 éves hülyegyerek mit várok tőle. Ez még csak néha fordult elő, de rohadtul idegesít hogy van pofája ezzel jönni. És bárkitől tanácsot kérek ők is mindig azt mondják, hogy ne várjak tőle semmi komolyat, inkább hagyjam ott.

Amúgy meg az a 17 éves srác örülhetne a fejének hogy egy 20 éves csajjal kavarhat. Nem tudom mit szenved. Szerintem hagyd a p>csába.

20/L

2015. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi ez pedo találkozó ezt a kérdést meg inkább a tini párkapcsolatok kategóriába legközelebb
2015. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!