Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gyanús ez? Ti nem kételked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gyanús ez? Ti nem kételkednétek?

Figyelt kérdés

A párom nagy sportmotoros, régóta ez a hobbija, igaz mi még csak 1éve vagyunk együtt, de imád motorozni.


Én ma dolgozom, és mesélte tegnap hogy ha nem lesz ma rossz idő,vagy nagyon meleg Ő bizony elmegy motorozni EGYEDÜL.

Most hívott, hogy lent van Visegrádon, és hogy azon a helyen állt meg,ahol tavasszal voltunk bobozni ketten, kérdezte milyen a napom stb.ű


Kedves voltam Vele a telefonban, de ESZ AZ IDEG... EGYEDÜL??? OLYAN MESSSZIRE???

Nos, alapból féltékeny típus vagyok, és az a mániám,hogy tuti megcsal..nyomozok utána, bizalmatlan vagyok (pedig sosem adott okot erre) NA DE EZ... nekem ez fura...


Komolyan higgyem el,hogy megtett EGYEDÜL kb. 80-90km-t??? És megáll egy tökjó aránylag romantikus helyen?? EGYEDÜL???

Kérdeztem Tőle hogy egyedül ment? Erre Ő "hát én nem fogok senkire se várni, egyik haver se ért rá...nem függök tőlük..."


Mint mondtam alapból eléggé kételkedem,mert nem 1x vertek már át az előző pasijaim... és mostaában sok vitánk van abból,hogy én féltékenyvagyok és félek hiogy megcsal stb...

ERRE ILYET CSINÁL... vitt magával valakit, vagy mi???


2015. júl. 26. 16:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon gyanús. Lehet, hogy kis zöld emberkék is voltak vele. Eldobom az agyam...............
2015. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nézd , állíts fel okokat miért nem csal meg .


Régóta vagytok együtt ?

Felhívott , elmondta hol van , érdeklődött felőled ( KERESETT ) ?


Szerintem nincs okod féltékenységre. ( F )

2015. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Elég sötét vagy. Ha vitt volna, nem hív fel. Persze rákontrázhatsz erre is, hogy biztos csak cselből hívott.


Szerintem beteg vagy, el kellene menjél orvoshoz. Amúgy meg örülj, hogy eddig nem rakták ki a szűrödet, mert nem csak hogy sunyi alattomos vagy azzal, hogy nyomozol, de még bizalmatlan is.


Saját magadnak fogod megírni és bevonzani, hogy megcsalnak. Az önmagát beteljesítő jóslat. Bevonzod a xart. Hihetetlen, hogy még le is írod.



ÉS IGEN! AKI SZERET MOTOROZNI AZ EGYEDÜL IS ELMEGY MOTOROZNI! EGYEDÜL!

2015. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A múltat soha nem keverd a jelennel!!! Ez egy másik kapcsolat, másik ember, tiszta lappal kell, hogy induljon nálad, vagy ha ez nem megy nálad, akkor jelenleg alkalmatlan vagy a párkapcsolatra...


Szerinted ha megcsalna, akkor felhívna, és elmondaná, hogy pont ezen a romantikus helyen van valakivel?

Gondolkozz már... Ha te akarnál valakit megcsalni így csinálnád? Biztos hogy nem, istenem...

Egyébként meg 80-90km motorral az semmi...

2015. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Kileng a lóláb a kérdés hihetőségét illetően, bár ne lenne igaz.


Azt remélem tudod, hogy sportmotorral pár száz kilométer egy nap alatt az sem kunszt, nemhogy 80-90, ne röhögtess már. Hogy vitt e magával valakit azt honnan kellene tudnunk ? Egyébkét csapatban jobb motorozni, szóval nem lepne meg ha valamelyik haverjával ment volna.


De ami sokkal fontosabb ennél az a te viselkedésed, mert ha az én nőm lennél és ezt csinálnád mennél a levesbe az is biztos. Ezt még olvasni is irritáló volt.

2015. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Ezt is te irtad, ugye?

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Miért nem keresel fel egy szakembert? Többet tudna segíteni neked, mint a gyk összes felhasználója együttvéve.

2015. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés nem az enyém
2015. júl. 26. 17:14
 8/19 Költőnő? ***** válasza:
100%
tökmindegy. Te is uganolyan hülye vagy mint aza liba.
2015. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"és mostaában sok vitánk van abból,hogy én féltékenyvagyok és félek hiogy megcsal stb... "


Nem is értem, miért..

Nem, én nem kételkednék, ugyanis nincs okom feltételezni, hogy megcsalna, én magam is szívesen kiruccannék Visegrádra egyedül, ha lenne rá időm (nem távolság), nem függök a barátoktól.. Azt viszont nehezményezném, ha valaki korlátok közé próbálna szorítani, csak mert minden ok nélkül nem bízik bennem. Ha jót akarsz magadnak, hagyd abba ezt a mentálisan sérült gondolkodást. Ha nem tudsz megbirkózni egyedül a betegségeddel, fordulj szakemberhez, mert hosszú távon kicsit sem tolerálható az a viselkedés, amit párkapcsolatban normálisnak tartasz. Lehet, hogy van oka, amiért nem bízol az emberekben, de ez még nem tesz téged alkalmassá arra, hogy párkapcsolatban élj. Ne a múltban élj, és ha komolyan képes vagy az exeidet belelátni a jelenlegibe, akkor szakíts, és maradj egyedül, ameddig ki nem zárod őket az életedből. Csak a mostani párodból csinálsz idegbeteget, egy életre elveszed a kedvét a kötődéstől.

2015. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az enyém is szeret motorozni, sokszor elmegy messzebbre is EGYEDÜL. Mindig megkérdezi, hogy megyek-e vele, de én annyira nem vagyok oda a motorozásért, szóval legtöbbször inkább otthon maradok. Szerintem inkább örülj, hogy eszébe jutottál és felhívott.
2015. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!