Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet fura kérdés és talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet fura kérdés és talán még ti sem tudtok választ adni rá, de egy próbát megér. Miért? 22L

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit kb. 2,5 éve ismerek. Spontán ismerkedés volt, odajön hozzám barátkozni egy nap. Jóba lettünk, vagyunk is, bár voltak érdekes dolgok. Bejövünk egymásnak.


Sokszor találkoztunk is, amiről pl. a családom és a munkatársaim is tudtak. Simán odajött hozzám, ha pl. a szüleimmel, kollégámmal, barátnőmmel meglátott valahol.


Kb. fél éve megfordultam náluk párszor. Az mindegy, hogy miért. Megfigyeltem, hogy egyetlen egyszer sem találkoztam vele, mikor náluk voltam. Természetesen lehet 1-2 alkalmat kimagyarázni, nem vette észre, nem volt otthon éppen. Viszont erősen gyanítom, hogy min. 2 olyan alkalom volt, hogy látta, náluk vagyok.


Most nem arra kell gondolni, hogy jöjjön oda csevegni fél órára, de azért beköszönhetne, odaköszönhetne, nem?


Miért kerül ilyenkor?


Tudják otthon, hogy jóban vagyunk. Mármint az ő szülei.


Szerintetek miért?


2015. júl. 26. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert szerintem csak "jóban vagytok" és semmi több, és nem hülye.


De lehet h tévedek.

2015. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy nem hülye?
2015. júl. 26. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azért szoktál odamenni,hogy vele találkozz?
2015. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem hozzá megyek. Más ügyből kifolyólag.
2015. júl. 26. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha 2,5 év alatt a barátkozáson kívül más nem történt, és a családja előtt sem akar veled mutatkozni, akkor lehet hogy mégsem akar tőled semmit. Amúgy én rákérdeznék erre (is)...
2015. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!