Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadni azon, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadni azon, hogy nem küldtem meztelen/fél meztelen képet a barátomnak?

Figyelt kérdés
mindig is felénkebb voltam és nem az a magamutogató lány , bízom benne viszont az "elveim" nem engedik meg,pedig apróság, ő meg kiadakt ezen 2 napja nem beszéltünk ez miatt mert nem küldtem neki képet .. jogosan haragszik?

2015. júl. 27. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
egyáltalán nincs igaza. lehet, hogy neki nem tetszik, de ha te nem akarod, akkor nincs joga erőltetni. ráadásul az ilyen képekkel simán vissza tud élni, ha legközelebb valami máson sértődik meg és bosszút akar állni, de még ha nem is ő akar rosszat, akkor is kikerülhet a kezéből egy adatmentésnél, ellopott telefonnal, akárhogyan, aztán meg már késő bánat.
2015. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%

Pucér képeket NEM KÜLDÜNK SENKINEK!

Ez alap.

Hiába van meg a bizalom, a szeretet, ezek múlandó dolgok. Ha ne adj Isten csúnyán váltok el egymástól, ő otromba módon visszaélhetne a képekkel.

Nem hiszem el, hogy valaki annyira fogyatékos, hogy ezt erőlteti.

2015. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
küldj arc nélkülit,én is úgy szoktam.
2015. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!