Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó, ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó, ha az ember párja a munkatársa is egyben? Véleményeket és ellenvéleményeket várok, pro és kontra.

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Mi szerettünk együtt dolgozni és ha tehetnénk, megint együtt dolgoznánk. De vannak, akiknek ez már túl sok együttlét.
2015. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom,hogy sok árnyoldala van.Folyamatosan ki vagytok téve a pletykáknak,intrikáknak,keveréseknek,és ha összevesztek,utána egy pokol egymás szemébe nézni,már ha sikerül ezek után.Persze nyilván jó is egymást sűrűn látni,de jobb az,ha a párod kívülálló.Legalábbis én ezt tapasztaltam.
2015. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Egyik nagyszüleim így jöttek össze, aztán nagyanyám háztartásbeli lett, de az egy más időszak volt minden szempontból, háború, forradalom. Ismerek olyat, akinek nagy csalódás volt, ismerek együtt dolgozó házaspárt, olyanokat is tudok, akiknek meg pont a távolságtól jó a kapcsolatuk és ha túl sokat lennének együtt, kicsinálnák egymást. Nem vagyunk egyformák.

Természetesen egy munkahelyi kapcsolatnak megvannak a maga speciális hátulütői, amik máshogyan kialakult kapcsolatoknál fel sem merülnek, pl. ha megromlik a kapcsolat, lehet, hogy munkahelyet is kell váltani, aztán vannak olyan cégek, ahol szabályzat tiltja az ilyen kapcsolatokat, ilyen esetben ugyancsak kellemetlen lehet, ha pont egy kollégádba szeretsz bele és ő lehetne az igazi.

2015. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy belemenjek ilyesmibe.
2015. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a rosszat látom az ilyenben, véletlenül se mennék bele. Ez egy privát dolog, egy külön élmény, meg van a maga érdekessége, a társaság, stb. Ha a párom folyton a nyakamon lógna, az zavarna, ha pedig azt látnám hogy másokkal mennyire jól elvan, akkor meg az. Ha mosolyszünet lenne, és bent meg azt kellene látnom, hogy milyen jól elvan, akkor meg azért akadnék ki. :D Szóval így nem lehet koncentrálni. Nekem legalábbis nem menne. :)
2015. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű dolog.

Egyrészt nagyon nehéz a munkával foglalkozni amikor családi problémák vannak, másrészt hiába vagyok a párom főnöke nem tudom leszúrni ha elhibázik valamit....igazából nem is akarom. Ha beosztottam lenne, akkor sokkal többet követelnék meg!!!

37F

2015. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!