Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ellenérveket keresek az...

Ellenérveket keresek az alábbi mondathoz: A diéta nem szegény ember pénztárcájához való. Főként kontra, de szívesen veszem a pro érveket is?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Kalóriaszámolás!


Ha naponta kevesebb kalóriát fogyaszt valaki, mint amennyit felhasznál, akkor fogy. A kalóriaszámolásnál nincs tilos élelmiszer/étel, csak olyan, amiböl kevesebbet lehet enni.

Mivel ennek az is lényege, hoyg az elöírt kalóriával ne maraghon éhes, ezt meg csak akkor lehet betartani, ha a kalóriadús élelmiszerekböl eszik kevesebbet, nemcsak fogyni fog, hanem emgtanul egészségesen és változatosan étkezni is.

Zöldségfélékböl gyakorlatilag nem tudja senki túllépni a keretet - és itt az idényzöldségeket is lehet fogyasztani, ami olcsó.


A "diéta" = csirkemell + rizs a lehetö legidiótább étrend, mert az egyoldalú táplálkozás egészségtelen. Ezen kivül a diéta értelmetlen, mert ha vége van, azaz elérte valaki a tervsúlyt, akkor utána visszatérve a korábbi, "nemdiétás" étrendre, vissza fogja hízni.

A kalóriaszámolásnál megtanulja, hogy miböl mennyit ehet ahhoz, hogy ne hízzon, illetve ne hízzon vissza.

2014. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan, minthogy veganak lenni dragabb:) Fel kg siker 500 ft, 2 kg "hus" jon ki belole.

Feherliszt helyett szojaliszt, de sokkal kevesebb kell, mert jobban surusiti az etelt...

Zoldsegeket piacrol


Ja es mivel kevesebbet kell enni, kevesebbet kell fozni... En 250 g rizsből fozott rizottoval elvagyok 2 napig.

2014. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkin lehet fogást találni, mindenben lehet kötözködni, amit az ember akar. Engem sokszor bántottak amiatt, hogy persze, én csirkemellet eszek, meg 400 forintos kenyeret eszek, meg stb. De azt nem nézték, hogy amig én megeszek 10 dkg csirkemellet, addig ők 30 dkg/ fő, minimum. Amig én 1 nap 3 kis szelet kenyeret, ők kenyérből 3- szor annyit, amig én csak vizet iszom, ők csak cukros üdítőt, és nem ettem még soha életemben a KFC-ben mint ők. És sorolhatnám...
2014. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokféleképpen lehet fogyókúrázni...

Én életmódot váltottam s fontos az egészségem. Nos, egészséges étrendet nem hozok ki napi kevésszáz forintból... De sokszázból már lazán, akár paleósan is, pedig abban vannak azért drágább alkatrészek, amiket én is használok. Viszont a ketogén a tuti, sokkal olcsóbban meg lehet oldani a zsírdús, kisebb kalóriás étrendet...


Amúgy simán lehet fogyni zöldséges rizsen is, mennyiség kérdése, márpedig annál olcsóbb ételt nehezen képzelek el. Ha nincs más mellette, az nem az igazi, de ha nagyon nincs pénz, akkor se súlytartó, se fogyást segítő egészséges étrendre sincs.

2014. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!