Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a legjobb barátod bevallaná, hogy bele van esve a csajodba? :S

Figyelt kérdés

Ma délután áthívott a legjobb haverom h meg kell dumálnunk valamit aztán igyunk meg egy sört, és ott mondta h nagyon sajnálja, meg nem direkt csinálta de veszettül beleesett a csajomba :S Bakker nem nagyon tuttam mit mondani azt tuttam h sokat dumálnak meg ilyesmi de sztem a csajomnak ő csak barát :S

Am kb kisgyerekkorunk óta ismerjük egymást a sráccal tényleg bármikor számithatunk egymásra és 1000%ig megbizok benne tom h nem akar semmi roszat. Szal ha ezt elmondta akk elég gázul érezheti magát :S

A csajommal meg am nem vunk régóta együtt, vagy 1 hónapja, hát igazából csak úgy elvagyunk. De én egyáltalán nem vok szerelmes, ő is talán csak egy kicsit. Ha ijen lenne, és ketten hajtanánk egy csajra akk szó nélkül félreállnék. De bakker ő már az én csajom még akk is ha nem vok belé szerelmes :D

Nemtom h mit csinájjak meg h mit vár el tőlem? Vagy lehet h semmit csak ezt úgy elmondta? Ti mit tennétek? Először elég ideg voltam de most már lenyugottam látszott rajta h elég szarul van meg tényleg tom h nem akar semmi rosszat csak nem tom mit tehetnék.

16/F


2010. márc. 6. 20:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Onnantól kezdve már nem volna a legjobb barátom,De még mindig jobb hogy bevallotta,mint hogy megdugta volna.
2010. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a lánnyal.Lehet,hogy ő is inkább a haverodat szeretni,mondjuk akkor nem értem,miért van veled,de tegyük fel,és akkor "add át" neki,legyenek boldogok.

Ha meg nem,akkor szegény srác megszívta.

áh,nem hiába van mondva,hogy ne jöjjünk össze fűvel-fával csak úgy.

2010. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

megmondom! ezen nincs mit gondolkodni! voltam hasonló szituációban! egy megoldás van

megkéred a barátodat normálisan hogy hagyja békén a csajt!

ebből jó nem sül ki: emiatt egy életre szóló barátság is tönkre mehet! és ez sztem nem éri meg egy egyhónapos lány miatt! mikor nekem volt hasonló(bár nem ugyanez) akkor a legjobb barátom ezt 100%-ig megértette és azóta is tarta amit akkor megígért nekem! úgy gondolom erre csak ez a megoldás! el kéne döntenie hogy barátság vagy csaj...és ha csaj akkor sosem vot barát!

van egy idézet: "A szerelemnél csak egy dolog lakik mélyebben, a barátság!"

2010. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ezt nem kell neki mondani tudom h nem csinálna semmit a csajjal. Montam neki h nem díjaznám ha tovább dumálnának hát látszott h nem teccik neki de rábólintott.


20:15 mi az h "adjam át"? Mondjam meg neki h ja bocs, szakitok veled mert X szeret? Aztán nézzem végig ahogy összejönnek? Na azért azt nem :P:P

2010. márc. 6. 20:21
 5/19 anonim ***** válasza:
ha nem szereted,akkor nem mindegy?
2010. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj semmit. Csak elmondta a barátod neked, hogy tudd, mi a helyzet, és hogy könnyítsen a lelkiismeretén. Az a legjobb, ha kerülik egymás társaságát, és ennyi. De legyetek ugyanúgy barátok, ahogy eddig. Tényleg igaz barát, ha elmondta, hogy tetszik neki a lány, és nem pedig elcsábította, ahogy sok más "barát" tette volna.. :)
2010. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
sztem is, ha nem szereted a csajt akkor inkább szakítanék a helyedben.. ráadásul tényleg elég szarul érezheti magad a barátod mert ő meg tényleg szereti a csajt.. egyszerűen csak szakítanék mert te is találhatsz olyan bnőt akit szeretsz és nem csak úgy együtt vagytok és akkor a barátod sem szenvedne.
2010. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ti most tényleg végignéznétek ahogy a csajotok összejön vki mással? :O Mert attól h nem szeretem attól még az én csajom, és ez akkor is szarul esik ha nem vok bele szerelmes!

Áhh nemtom mongyuk tényleg elég szarul nézett ki a haverom :/

2010. márc. 6. 20:29
 9/19 A kérdező kommentje:
Most tényleg ott kéne hagynom a csajt?
2010. márc. 6. 20:32
 10/19 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolván: semmi extrát nem tennék. Hanyagolnám azt, hogy hármasban eljárjunk szórakozni, hogy ezzel a barátomat se kínozzam.

De miért vagy együtt a lánnyal? Mert hogy már birtokba vetted? Ez eléggé gyengus érv. Hagy legyen ő is és te is boldog, váljatok külön.

2010. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!