Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a legjobb barátod bevallaná, hogy bele van esve a csajodba? :S

Figyelt kérdés

Ma délután áthívott a legjobb haverom h meg kell dumálnunk valamit aztán igyunk meg egy sört, és ott mondta h nagyon sajnálja, meg nem direkt csinálta de veszettül beleesett a csajomba :S Bakker nem nagyon tuttam mit mondani azt tuttam h sokat dumálnak meg ilyesmi de sztem a csajomnak ő csak barát :S

Am kb kisgyerekkorunk óta ismerjük egymást a sráccal tényleg bármikor számithatunk egymásra és 1000%ig megbizok benne tom h nem akar semmi roszat. Szal ha ezt elmondta akk elég gázul érezheti magát :S

A csajommal meg am nem vunk régóta együtt, vagy 1 hónapja, hát igazából csak úgy elvagyunk. De én egyáltalán nem vok szerelmes, ő is talán csak egy kicsit. Ha ijen lenne, és ketten hajtanánk egy csajra akk szó nélkül félreállnék. De bakker ő már az én csajom még akk is ha nem vok belé szerelmes :D

Nemtom h mit csinájjak meg h mit vár el tőlem? Vagy lehet h semmit csak ezt úgy elmondta? Ti mit tennétek? Először elég ideg voltam de most már lenyugottam látszott rajta h elég szarul van meg tényleg tom h nem akar semmi rosszat csak nem tom mit tehetnék.

16/F


2010. márc. 6. 20:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De nincs semmi gáz köztünk, tényleg elvunk, minek szakitanánk?
2010. márc. 6. 20:42
 12/19 anonim ***** válasza:
Azért szakítanál mert nem jártok. Ellenni bartként is ellehet, még lehet jobban mint így.
2010. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

pontosan. 16 évesen nincs is értelme járni úgy hogy nem szereted csak szimplán 'elvagytok' a barátod meg ott szenved emiatt és ő lehet bármit megtenne érte.. de persze nem tesz mert hűséges és jó barát!

szóval én tartom a véleményem, hogy csak egymás idejét pazaroljátok közben lehet h mindketten találnátok jobbat.

2010. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ajj lehet igazatok van. De ebből balhék lesznek már látom :/ Az lenne a legjobb, ha egyikőnkkel se járna XD
2010. márc. 6. 20:59
 15/19 anonim ***** válasza:

Esetleg elmondhatod a barátnődnek, hogy mit mondott a barátod. Ha veled akar maradni, akkor a barátodnak is mondd meg, hogy mit mondott, és hogy hiába vergődik miatta; ha pedig inkább őt választja, mint téged, akkor meg inkább lépj tovább, mert egyrészt fogsz találni mást, másrészt úgy nem megy rá a barátság, sőt, talán még értékelni is fogja, hogy "utat engedtél" neki! :)

Arra meg, hogy azt mondtad, rosszul esne, ha mással jönne össze, csak annyit mondok, hogy ha egyszer szakítotok, a lány akkor sem fog apácának állni! Ha meg kell történnie, akkor pedig úgyis meg fog; inkább menj, és csajozz be újból!


Sh.

2010. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én nálam ugyan olyan haver lenne de télleg örülj h elmondta és nem tapadt rá v. nem kúrta meg
2010. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hm én nem feltétlenül mondanám el a csajnak, de lehet h rákérdeznék h tetszik e neki a barát..

Sztem inkább a barátoddal beszélj, hogy szakítasz a csajjal, de nem miatta! (hogy megnyugodjon) és mondd el neki h cserébe nagyon örülnél ha lenne benne annyi tapintat h nem hajt rá, legalább egy ideig. Viszont ha tényleg szerelmesek akkor meg inkább neked kellene ezt elfogadnod és 'megengedned' a barátodnak h járjon a te exeddel.. persze tudom ez lehet h sérti az egodat meg ilyenek de ha még 1-2 hónap után is szereti a csajt akkor én megengedném neki :)

2010. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

egy csaj sem ér annyit mint egy barát :) szerintem dobd a csajt és a barátoddal menjetek el sörözni párszor... meg menjetek sunákat hajtani és kész : )


amúgy meg aki írta, hogy onnantól kezdve nem lenne a barátom hát annak üzenem, hogy örülök, hogy nekem nem ilyen barátaim vannak min te... -.-

2010. márc. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
hát jó, de ha a barátja tényleg szereti és még egy bizonyos idő után is így érez akkor ezt nem lehet sörözéssel meg 'suna hajtással' elintézni és elfelejteni.. de majd kiderül..
2010. márc. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!