Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennél, ha a legjobb...

Mit tennél, ha a legjobb haverod bevallaná, h a srácokhoz vonzódik?

Figyelt kérdés
Tiszta gáz, hogy néznél a szemébe? Vagy h lennél a közelébe, úgy, hogy nem félsz h mindjárt rád mászik???
2011. febr. 7. 16:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
De buta vagy...te minden csajra rámászol? Ők nem félnek tőled? Te nem félsz tőlük? Hülyegyerek.
2011. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Ezek szerint egy neked nem tetsző csaj közelében se mersz megmaradni, mert ő is a pasikhoz vonzódik és félsz, hogy mndjárt rád mászik???

Amig nem engem céloz meg a szerelmével, addig szerintem azt csinál, amit akar, nekem nem változna ettől a véleményem.

2011. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Gondolom ti nők vagytok...
2011. febr. 7. 16:19
 4/18 anonim ***** válasza:
Amíg nem rám hajt, addig semmi gond! Ha engem szemelne ki, hát akkor annyi lenne a barátságunknak.
2011. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Látszik hogy egy darab meleg embert sem ismersz. Gondlom te is a meleg felvonulós "emma vagyok" szintű emberekből indulsz ki. nyilván vannak ezek a sminkelés meg női ruhákat hordós bu*ik akiket én is megvetek. De a normális homoszexuálisok úgy élik az életüket mint bárki más, diszkréten kezelik a tényt és kész. Nekem egy barátom tudja, mondta hogy meglepődött, de onnantól ment minden az addigi kerékvágásba. Semmi nem változott meg...
2011. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
A melegek nem ilyenek.Teljesen el vagy tévedve.
2011. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek az eddigiekkel. Ennyi értelmi szinttel mennyi lehetsz? Max 14?
2011. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szorosabbra kötném a gatyámat...

Viccet félretéve: Örülnék, hogy el merte mondani nekem, hogy bízik bennem.

2011. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%

minden erőmmel megpróbálnám visszafordítani az egészet.

ha meg nem megy, akkor megpróbálok beletörődni.

2011. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
en is ismerek melegeket es hidd el nekik sokkal nehezebb elfogadni magukat,de nem tehetnek rola es ugyanolyan emberek.Ne felj tole maradj a baratja ha elmondta neked akkor megbizik benned es jo embernek tart.
2011. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!