Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban miért nem küzd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban miért nem küzd a férfi a nőért? Miért tűntek el az érzelmek, emberi értékek, szeretet, kedvesség, őszinteség, hűség kapcsolatban?

Figyelt kérdés

sajnos minden kapcsolatban eltűntek,elvesztek az értékek

minden felszines....



#kapcsolat #felszineség #értékek elvesztése #elvesztett értékek #küzdelem hiánya
2015. júl. 28. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
A mi kapcsolatunkban megvannak ezek a kis csecsebecsek. Ezek is fontosak. Na meg, hogy kellemes jovedelmem legyen, amibol tudok kedves ajandekokat venni meg fozni finomakat. N
2015. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Azért ezt így nem jelenteném ki, hogy minden kapcsolatban. A csalódottságodat ne általánosítsd és vedd észre a jó dolgokat is a világban. Attól, hogy nem látsz mást, csak ezt, még nem csak ez létezik.

Tényleg nagyon sok erkölcstelen dolog van a világon, amin magam is kiakadok. De milyen jó, ha kiderül valakiről, milyen ember is valójában, mert akkor nem egy olyannal kötöm össze magam, aki nem hozzám való.

2015. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
mert nem a középkorban vagyunl hogy küzdjünk 1 nőért ha nem jön el velem randira elsőnek csak hárít minek küzdjek tovább?
2015. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért ez jócskán általánosítás, vannak még jól működő, emberi értékeken, szereteten alapuló kapcsolatok és olyan emberek is, akik probléma esetén hajlandóak megküzdeni, tenni a kapcsolat javításáért.
2015. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

küzdeni oda vissza kell minimum

annyi értéket nem látok sok helyen,hogy szemébe nézzek valakinek teee :D !! elnézek felettük


sok üres húsért mit küzdenék? én akiben érték van!! még a fényes gyémánt is csak az én ragyogásomban ragyoghat.

és erre valaki aki nem is látszik ki,elvárja hogy harcoljak lovagként mindenkiért? és ne legyek sértett meg felháborodott?



ahhoz hogy küzdjek,értékelnem kell a másikat,ami ha megvan (ez ritka)

és ha ő is értékel

akkor teszek lépéseket,igen akkor törődök a másikkal,úgy hogy minden nő sírva kérné hogy vele is így bánjak

és ő is törődik velem

ez így működik !!


minden más esetben

vállam húzom rátok,és semmit nem adok olyannak aki nem ad.

2015. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak elveszek!!!
2015. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a mai nők feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell értük/velük.


Ugyanaz, Kérdező, mintha 5000 forint költségen málnaszörpöt készítenél és 2000 forint nyereséged lenne rajta. Akárhogy is nézem, ez 3000 deficit.

2015. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te merre jársz, milyen emberekkel ismerkedsz, egyrészt bár én nem várnám el, hogy küzdeni kelljen értem (minek, ha akarok tőle valamit, akkor megy minden szenvedés nélkül, ha nem, akkor felesleges és fárasztó, ha tovább próbálkozik), másrészt meg kikérem magamnak, az én kapcsolataim sosem voltak felszínesek, értékek, érzelmek voltak benne, még ha más nem is. Nem látsz bele más emberek kapcsolatába, nem jelentheted ki, hogy ez mindenhonnan elveszett.


Az, hogy te ezeket elvárod, de vagy rosszul választasz, vagy te magad nem teszel azért, hogy megkapd, és így nyilván hiányoznak a kapcsolatadból, nyilván szomorú, de nem jelenti azt, hogy csak ez van már MINDENHOL. Nincs így. Értelmesen kell választani, jó emberekkel kell összejönni, összeismerkedni, és aztán tenni a kapcsolatért, hogy legyen benne 30 év után is szeretet, kedvesség, őszinteség és hűség. Mondjuk, ha a megfelelő emberrel vagy, nagyobbrészt ez magától működik, kis erőbefektetéssel, de azért akkor is tenni kell érte- törődni kell vele, hogy érezze, nyugodtan szerethet, bátorítani, hogy a kedvesség ne vesszen el, őszintének lenni, hogy ő is merjen őszintén beszélni, stb.


Nagyon borúlátó vagy, én őszintén nem látom így a kapcsolatokat- a saját párkapcsolatom legalábbis biztosan nem ilyen, és sok más emberé sem, állítom.

2015. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Küzdeni szerintem akkor kell a másikért, a kapcsolatért, ha valami nagyobbat hibáztunk, elveszítettük a másik bizalmát, vagy komolyan megbántottuk, de úgy érezzük, helyre tudjuk hozni, vagy valami olyan nézetkülönbség van köztünk, amiért úgy gondoljuk, nem éri meg eldobni a kapcsolatot, van esély összhangot találni.

Tehát nem akkor, amikor még nincs is kapcsolat és a másik megmondja, hogy nem vagyunk neki szimpatikusak, nem akar tőlünk semmit. Azt tudomásul kell venni, olyankor nincs értelme harcolni senkiért.

2015. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert nem érdemlik meg, hogy küzdjünk értük.
2015. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!