Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz barátnő előtt sírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz barátnő előtt sírni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mennyire gáz barátnő előtt sírni? Ezek után nem lenne, férfi a szemében?

2015. júl. 28. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Emberek vagyunk, nem gépek. Miért lenne gáz? Számomra nem lenne az, de nem vagyunk egyformák. Csak a magam nevében beszélhetek. 25N
2015. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok dologtól függ. Mi a párommal 1,5 éve vagyunk együtt, láttam már sírni SZÁMOMRA nem komoly dolog miatt, ami NEKI viszont nagy törés volt. ÉS nem szakadt le az ég :) Megértettem, megvigasztaltam, jobb lett neki és ettől én is jobban lettem. És nem változott a szememben, ugyanúgy férfi.

Szóval nem kell ettől úgy tartani, nyilván ha mondjuk azért sírsz a COD-ban elpáholtak az gáz :D de ha mondjuk azért, mert meghalt a kutyusod, akkor teljesen rendben van.

2015. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom de én ezek után, valahogy a szemében sem mernék nézni. Nem mondom azt hogy még soha sem sírtam. Én ha összetörve érzem magam, inkább sétálok vagy ott sírok ahol senki sem lát.
2015. júl. 28. 18:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Végképp nem tartom gáznak..
2015. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azon meghatódom,ha egy férfi néha sírni is tud.
2015. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi sír a nőből előtör az anyai ösztönt és egyből pátyolgatni kezdi a férfit. Nyugi van, nem kell emiatt aggódni ugyanolyan erős férfi maradsz mint előtte. A lány legalább tudja ,hogy annyira megbízol benne ,hogy sírsz is előtte pedig más előtt még sosem csináltad ezt. ;)

16L

2015. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha sirni kell, hat sirni kell. De biztos, hogy erdemes?
2015. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az idősebb generációhoz tartozom, és bizony a mi időnkben szégyen volt egy fiúnak sírni. Kemények lettünk, mint a kád sarka. Hiba volt, mit ne mondjak. Mára kiderült, hogy a könnyek rendkívül hasznos stresszoldók, kortól s nemtől függetlenül szüksége lenne az embernek néha elereszteni magát, és egy jót sírni. Nekem sajnos még most sem megy, annyira belém rögzült a régi "katonadolog" nevelés. A fiaimat már nem úgy neveltem.

Szóval, ha úgy érzed, hogy szükséges, nyugodtan engedd el magad. Nem attól leszel férfi, hogy elfojtod az érzelmeidet.

2015. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Bárcsak olyan apám lett volna,mint Miquel...
2015. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miquel: ez tényleg szép gondolat volt! És teljesen igazad van!


Kérdező: a barátom érzékenyebb típus, tudtam róla, mielőtt összejöttünk. Már előtte is láttam sírni. Nem mondom, hogy mindenen, de azért előfordul, hogy feltörnek az érzései. Nem tekintem ettől kevésbé férfinak. Ha előttem sír, akkor megölelgetem, megpuszilgatom, lecsókolom a könnyeit. Mert szeretem, a problémáival együtt is!

2015. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!