Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, titeket zavarna ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, titeket zavarna ha az a lány akit elutasítottatok, barátkozós kedves lenne veletek?

Figyelt kérdés
Nem félnétek h nyomulni akar a csaj?
2015. júl. 28. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek nem szokott jó vége lenni.
2015. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki leszel használva!
2015. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de minden nap találkozunk, nem akarok bunkó lenni, egyébként nem hiszem h kihasználna még arra se kellettem neki xd
2015. júl. 28. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:
azért a nyomulás és a bunkózás között van még pár fokozat. kedvesnek lenni rendben van, de ne higgye azt, hogy nem volt világos.
2015. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szard le.
2015. júl. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is le kell szarni...magasról
2015. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de ha le...rom akkor az nekem azt jelenti h nem nézek rá, nem szólok hozzá ami esetünkben elkerülhetetlen...
2015. júl. 29. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!