Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menőbb fiúcskák! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menőbb fiúcskák! Mit szólnátok, ha egy csaj, akit a hibái miatt elutasítottatok, kijavítaná azokat, és újra feltűnne? (szembetűnőek a változások) Újból vissza utasítanátok, vagy adnátok neki egy esélyt?

Figyelt kérdés
Légyszíves ne ilyen egész nap a gép előtt ülő antiszociálisok írjanak vissza...:D

2012. aug. 4. 02:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Én antiszociális vagyok és gép előtt ülök. Mélységesen felháborít ez a diszkrimináció.
2012. aug. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha előnyéra változna és tényleg szembetűnő a változás + irányba akkor lehet, hogy adnék, de azért ez a konkrét helyzettől függ... úgy értem ehhez tudni kéne milyen volz az előtte meg az utána 17f
2012. aug. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első: sajnálom.:( De elmondhatnád Te is a véleményed! ;)

Először kezdett bírni, aztán elrontottam, éppen egy érzelmi hullámvölgy legalján voltam, rossz környezetben, és ez kihatott rám is. Azóta ezt hátra hagytam, elkezdtem sportolni, csinosabb lettem, normális emberekkel vagyok körülvéve, lelkileg is rendbe vagyok már. Azóta nem látott, mióta tudatosan elkezdtem a jó irány felé haladni.

2012. aug. 4. 02:50
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha az egyik ajtón kidobnak, akkor már ne menj vissza oda kopogni még egyszer.

Nekem is van olyanom, hogy arra gondolok, ha anno az meglett volna... De ez nem jó semmire, előre nézz, ne hátra.


Úgyse fogja elhinni, hogy a belső tulajdonságaid megváltoztak, vagy csak hónapok múlva.


A döntés az Öné!

2012. aug. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz még egyszer megbántva lenni, ne próbálkozz újra. Nem biztos, hogy csak azok a dolgok voltak az elutasítás okai amikről te gondolod.
2012. aug. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát mást nemigen tudott volna felhozni, mivel alig ismer, nem beszéltünk sokat, vagy ha igen, akkor sem személyes témákról... amúgy elmondta, hogy mi az, amin változtathatnék, szóval nem csak kitalálom a dolgokat.
2012. aug. 4. 03:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó de lehet mást mondott,hogy ne bántson meg,vagy nem mondott el mindent.Esetleg nem akart semmit tőled és csak kibúvót keresett.....Azért próbáld meg,de készülj fel a csalódásra is. :)
2012. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
attól függ mi volt a baj
2012. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első benyomás nincs kétszer.
2012. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, megér egy próbát, bár én a helyedben nem rohannék utána. Annyi jószívű, kedves srácot találsz a világban... Persze, ha jó helyen keresel. És persze nem kell minden szembe jövő fiú véleményének adni. Vagy elfogadnak olyannak,amilyen vagy, vagy ha nem, nem muszáj mindenkit kedvelni. Mindenesetre le a kalappal előtted! Igazán tiszteletre méltó dolog, hogy észrevetted, hogy valami nem stimmel, és nem befordultál az önsajnálatba, hanem tettél a dolgokért! Gratulálok! :)

SOK SZERENCSÉT A TOVÁBBIAKHOZ!

2012. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!