Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Veletek előfordult már,...

Fiúk! Veletek előfordult már, hogy elutasítottatok egy lányt, de később megbántátok?

Figyelt kérdés
Ha igen, minek hatására bántátok meg?

2014. jan. 9. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
fekete ribizli pálinkát kínált és én azt modntam nem kérek... azóta bánom :S
2014. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem történt, eddig mindig csak engem utasítottak el.
2014. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aha
2014. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 PearlDiver ***** válasza:
Én egydzer elutasítottam egy lányt, vagy inkább mondjuk úgy, hogy az alakuló helyzetből kihátráltam, mert nem lettem szerelmes, amikor már úgy éreztem, hogy illene. De megbánni csak azt bántam meg, ahogy ezt hagytam neki lecsapódni - később kiderült hogy mindenféle komplexusa lett miatta ()
2014. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PearlDiver ***** válasza:

...(én lettem volna neki az első).

Azt érzékelte, hogy ő kevés, nem tudja jól kifejezni az érzéseit és én ezért neheztelek rá. Szerencsére később megbeszéltük és megnyugodott.

Akkoriban kb 19-20 voltam.

2014. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen :S 2éve rám írt akkoriba még nem tetszett de modtanra nagyon megbántam mert bejön nagyon csak már van barátja:((
2014. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.Van egy lány aki iránt még azt is kimerem jelenteni hogy elsős korom óta tetszik (azért elsős fejjel nem hiszem hogy tudtam rendes szerelmet érezni). És hatodikban megkérdezte ki tetszik nekem ő vagy egy másik lány.Én azt mondtam hogy egyikük se csak szeretem szívatni őket.Már lassan éve hogy végérvényesen belezúgtam és azóta is bánom azt a mondatomat.
2014. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!