Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire taszít egy szexuálisabb jellegű "vallomás"?

Figyelt kérdés
A sztori elöljáróban, hogy megfoghatóbb legyen a kérdésem: ismerkedtünk egy lánnyal, kétszer találkoztunk, de bizonytalan voltam, amúgy is gátlásosabb típus vagyok, és nem igazán éreztem azt, hogy ő nyitott lenne. Tartottuk valamelyest a kapcsolatot, utána találkoztunk még párszor, és beigazolódott a gyanúm, közölte, hogy előttem már megismert egy másik srácot, ezért ő sem adott nekem igazán "jeleket", és aztán rövid időre össze is jött vele. A szakításuk után is beszélgettünk, chateltünk, és egyszer megírtam neki, hogy amikor másodszor találkoztunk, és a hátát simogattam, akkor bizony felizgultam rá. Szerintem meglepődött, de nem háborodott fel, vagy ilyesmi, és hát azóta is beszélgetünk, néha találkozgatunk, de nincs semmi komoly. Mindegy, a lényeg annyi, hogy számotokra mennyire taszító egy ilyen bejelentés? Csak ennyit mondtam neki, a többiről nem tud (fantáziálások stb.). Lányok, ha közömbös számotokra a srác (vagy mondjuk nem akartok tőle semmit), akkor minden esetben kikéritek magatoknak az ilyesmit, kerülitek az illetőt, vagy ugyanúgy viselkedtek vele továbbra is? Köszi a válaszokat.

2015. júl. 28. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egy érett nő büszke arra, ha egy pasi felizgul rá. Én legalábbis örülni szoktam neki.

(Mármint ilyen helyzetben, ha egyébként találkozom vele, beszélgetek vele... idegenek felizgulása hidegen hagy. :) )

2015. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nekem kimondottan jól esett, mikor a barátom bevallotta, hogy már az első randinkon - amikor még csak ismerkedtünk - felállt rám a farka...
2015. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. És akkor ezek szerint az se lenne irritáló, ha megtudná az illető, hogy fantáziálok a levetkőztetéséről, a teste csókolgatásáról, meg még sok minden más, és közben magamat is elszórakoztatom? Csak mert nem tudom, mi van köztünk, ő hogyan gondol rám, én meg félek lépni, közben meg azért nagyon rá is vagyok izgulva.
2015. júl. 28. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy ilyen kijelentés beindítja a hölgy fantáziáját is, ami nem feltétlenül rossz. Számomra nem taszító, sőt kifejezetten tetszik.

Ha közömbös lenne számomra a srác, a mondandója után is ugyanúgy viselkednék vele, mint addig.

2015. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, az adott hölgy mennyire visszahúzódó típus. Én pl. elég zárkózott vagyok, egy ilyen jellegű vallomást nem tudok feltétlenül lereagálni. Mikor először kaptam ilyet férfi ismerőstől, csak pislogtam, hogy ez mi, kínosan mosolyogva, a srác meg teljes elutasításként élte meg... :)

Azóta én is megtanultam, ezt bóknak kell felfogni, manapság már így is reagálok. Párom - mikor még csak ismerkedtünk - marhára szégyellte magát, mikor először bevallotta, hogy velem álmodott az első randink után, méghozzá milyet... :) Én akkor még nem tudtam, akarok-e tőle komolyabbat, de szimplán közöltem, hogy ez egy nőnek bók, ha kívánatosnak tartják, bár még nem tudom, kölcsönös-e. Azóta tudom, hogy az. :))


Szóval konkrétan válaszolva a kérdésedre, ha az illető szimpatikus (ha randiztok, miért ne lennél az), akkor egyáltalán nem sértő. Ha közömbös az illető, esetleg kissé távolságtartóbb leszek, hogy ne kapjon hamis jeleket, amit biztatásnak vehet - max akkor kerülöm egy ilyen kijelentés után, ha egyébként taszít, de szerintem ez nálatok nem áll fenn. :)

2015. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: Hát ő is inkább csendesebb, bár nem feltétlenül tartanám visszahúzódónak, csak lehet, hogy ő is nehezebben enged közel magához másokat, mint ahogyan pl. én is. Egyébként nem randizunk, mert több alkalommal sem történt semmi komoly, se csók, se semmi, legfeljebb ölelés, meg volt, hogy ő megsimogatta a felkaromat, én az arcát, ilyenek. Csak mivel egyszer már összetörte a szívem, ezek után még óvatosabb vagyok. Az igaz, hogy kívánom őt, meg mindenfélét fantáziálok róla, csak nem merek lépni semmit, mert félek, hogy megint megismétlődik, hogy félreértettem mindent, és nem is akart tőlem semmit.
2015. júl. 28. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!