Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz volt a könyves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz volt a könyves trükköm?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy srác villamoson. Vele szembe ültem, és egy párszor rám nézett, aztan elkezdett zenet hallgatni. Már majdnem leszállóba voltam, és gondoltam "bepróbálkozok" Ott hagytam az irattartóm(persze nem feltünően) az ülésen. Azt hittem szól erte majd és akkor tudok beszélgetést kezdeményezni, de nem így volt. Mint vmi 19. századi magyar parasztleány, aki varja hátha felveszi a kiszemelt az elejtett orsóját. :D

Minden tiszteletem azoknak a férfiaknak(meg persze nőknek), akik képesek kezdeményezni. Nekem nem megy, nagyon nehez.

20/L


2015. júl. 29. 00:35
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért!
2015. júl. 29. 00:36
 2/23 anonim ***** válasza:
6%
És ott maradt az irattartód legalább? :D Ha bejött volna nem lett volna gáz. Amúgy nem olyan nehéz kezdeményezni, mint gondolod.
2015. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de azért ilyesmiben annyira nem lehet bízni, mert lehet a kiszemelted nem is veszi észre, hogy ott hagytad, és valaki más adja vissza helyette :-) vagy pedig senki nem szól. De azért nem hagytad ott ugye? :D
2015. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon cuki sztori. :D Jár érte neked egy virtuális taps. :D
2015. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én még sosem láttam gáz-halmazállapotú könyvet, de a legközelebbi bemutatót szívesen megnézem.
2015. júl. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ügyes kis próbálkozás volt, sajnálom h nem én ültem ott :))

20f

2015. júl. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Es a konyvem(epp most olvasok) meg mindig az irattartom 😂 . Ma nem vagyok formaban.
2015. júl. 29. 00:47
 8/23 A kérdező kommentje:

Hat sajnalom, hogy o ezek szerint nem ertekelte. :(

Bar szerintem inkabb hulyenek nezett, bar a legvalószínűbb, hogy le se kakintott.

2015. júl. 29. 00:49
 9/23 A kérdező kommentje:
Amugy nem maradt ott. :D Nagyban visszamentem, es persze vagtam egy ilyen "jaj de hulye vagyok" kepet.
2015. júl. 29. 00:53
 10/23 anonim ***** válasza:
Na es mit olvasol?
2015. júl. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!