Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen témákról olvasnátok...

Ti milyen témákról olvasnátok szívesen egy könyves blogon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Belekezdtem egy blogba, amin legfőképp könyvekről van szó. Van sok ötletem arról mit írjak, én csak arra lennék kíváncsi általánosságban miről olvasnának szívesen az emberek? (Természetesen az alapja könyvajánló/kritika)

2015. júl. 25. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Olyan könyvekről, amik kívül esnek a teljesen mainstream kategórián. Mindenhol csupa 12 éveseknek szóló könyvek meg a totál lerágott best seller könyvekről van szó. Uncsi. Természetesen ehhez az átlagos bloggereknél többet kéne nyújtani egyéniségben, műveltségben és persze életkorban is. De tulajdonképpen annyival is beérem manapság, ha nem égeti ki a szemem a sablon, ha ránézek az oldalra. Esetleg a szöveg normálisan meg van szerkesztve, és átlagos, elvárható színvonalú nyelvtannal fogalmazták meg. :D

De ha meglátnám a Leiner Laura, Coelho, Harry Potter vagy Trónok harca kifejezést, biztos bezárnám az oldalt. :D Ha tömeghülyítő könyvet akarok, a moly népszerű könyveiből válogatok...

2015. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Amúgy nem terveztem ilyenekről túl sok bejegyzést csinálni, mert már a csapból is a Young Adult könyvek tizenévesek által készített kritikái folynak.(Amivel nincs bajom, csak nem célszerű.:D)
2015. júl. 25. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!