Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartsam vele a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartsam vele a kapcsolatot ezek után?

Figyelt kérdés

Van egy barátom - a legjobb- , akibe szerelmes vagyok. Ezt nem mondtam el neki, de miután egyszer részegen azt mondta, hogy szerelmes belém, pár héttel később - mikor kiderült, hogy el kell költöznie - elmondtam neki, hogy megpróbálhatnánk együtt. Azt mondta, hogy nem, ne legyen semmi. Szóval, anyagi okok miatt elköltözött kb. 300 km-rel arrébb.

Két hét alatt lett ott egy barátnője (amit annak ellenére, hogy minden titkát nekem mond el, máshonnan kellett megtudnom - azt mondta, személyesen akarta közölni). A lányt régen ismeri, néha randiztak, de smemi komoly, egyébként évek óva nem ebszéltek. Kérdeztem, hogy akkor most nagy-e a szerelem köztük,meg hogy meséljen, azt mondta, nem szerelmes belé, de elrendezte magában a dolgokat és így döntött. Az anyagi gondjai miatt egyébként nagy álláskeresésben van, és legvégső esetben ott szeretne munkát, hol az új barátnője van.

Amúgy továbbra is beszélünk napi szinten, és kérte, hogy amikor csak tudunk, találkozzunk.


Ti mit csinálnátok a helyben? Tartsam vele a kapcsolatot?


2015. júl. 29. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem tartanám. Döntött, a másik nőt helyezte előtérbe a szerelem ellenére. Így csak szenvednétek minketten, 300 km amúgy is nagyon sok, nem lesz jövője.
2015. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 omba ***** válasza:
Beszélgetni - miért is ne.. de ebből nem lesz semmi más.
2015. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!