Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartsam vele a kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narwik kérdése:

Tartsam vele a kapcsolatot, vagy örökre töröljem?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akire már május közepe óta várok,hogy hazajöjjön.Külföldön van,dolgozik,msnen-telefonon tartjuk a kapcsolatot,amikor csak tudjuk.Én kezdek beleszeretni,várom már nagyon,hogy élőben is láthassam,átölelhessem. (Egyszer már találkoztunk még a kimenetele előtt,elvileg október végén jön haza.) Azonban van egy kis gubanc. Nemrég rámírt egy srác a facebookon,hogy megtetszettem neki,és szeretne találkozni vele. Egy faluban lakunk,sőt nem is lakik messze tőlünk,de még nem láttuk egymást élőben (ez azért is lehet,mert hétfőtől-péntekig én máshol lakom albérletben,és csak hétvégente jövök haza.) Elkezdtem vele dumálni,megkedveltem,kicsit fura volt,hogy nem kérdezte meg,hogy van-e valakim,de úgy voltam vele,hogy barátkozni szabad-úgy sincs társaságom otthon.Már kétszer elhívott talizni,egyszer még sörözni is,de lemondtam,mert félek,hogy kísértésbe esek..szeretem a másik srácot,tényleg,de ez a sok idő,és a fizikai kontaktus teljes hiánya megőrjít..ő pedig csak addig lenne a "társam" (értsd:szexpartnerem) amíg a másik srác haza nem jönne.Ezt én gusztustalannak tartom,de ő nem érti meg...megszakítsam vele végleg a kapcsolatot?


21/L


2011. szept. 19. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A külföldi srác végleg haza jön vagy csak haza utazik egy időre?
2011. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Végleg hazajön. :)
2011. szept. 19. 21:40
 3/16 anonim ***** válasza:
én nem örülnék neki ha kinnt vagyok külföldön, és van egy lány, aki talán tetszik és azt gondolom h én is neki, hogy a csaj társat keres amíg kinnt vagyok (értsd szexpartner). én utánna nem igazán szeretnék a lánnyal lenni, kerülném őt.
2011. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem kerestem én se társat,csak naivan azt feltételeztem,hogy az a srác,aki közel lakik,csak barátkozni akar,mert eleinte nem tett semmilyen olyan utalást,amiből ennek ellentettjét tudtam volna leszűrni.Annak ellenére én hű maradok ;)
2011. szept. 20. 16:51
 5/16 anonim ***** válasza:

Rád emlékszem. Nemrég egy kommentben ömlengtél, hogy rendithetetlenül várod a pasit, hogy hazajöjjön és mekkora szerelem. Hát látszik mekkora. Inkább szánalmas vagy. Még két hónapot ne lehessen kibirni szex nélkül. Én a legutóbbi barátnőmre egy évet vártam, igaz nem érte meg. Közben senkim nem volt. Nem is tudtam másra gondolni, csak rá. Pedig pasi vagyok.


Kavarj csak a másik pasival nyugodtan, a külföldi srácot meg felejtsd el. Nem érdemeled meg.


22F

2011. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Most nem értem teljesen a dolgot....

Most te akarsz csak szexet a sráctól aki rád írt vagy ő akar tőled?Amúgy ha csak te akarsz tőle és az a szerencsétlen srác meg alig várja hogy haza jöjjön hozzád és te ennek ellenére mással dugnál,elég undorítónak találnám már bocsi.Szerintem ez gusztustalan húzás lenne részedről.Amúgy kivel akarod megszakítani a kapcsolatot a kinti sráccal vagy amelyik itthon van??

Amúgy vigyázz mert az hogy meg sem kérdezte hogy van valakid és ez neked is fura volt,lehet hogy a kinti srác tesztelget,szóval csak óvatosan,lehet hogy csinált egy profilt áll néven hogy beteszteljen mennyire vagy megbízható.Ilyet már én is csináltam amikor távol voltam a volt páromtól,lehet hülye húzás de ezzel le lehet tesztelni a másikat hogy mennyire hűséges és kitartó ha nem vagy ott mellette..

2011. szept. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ja amúgy ha május óta eddig tudtál várni akkor ne hogy már az utolsó pillanatban add fel a dolgot...

Ha ennyi ideig tudtál várni akkor most mit akarsz??Mindjárt itthon van ezt a 1-1.5 hónapot bírd már ki...

2011. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
szerintem is várd most már meg és, ha úgy ítéled, hogy a másik megbízható, tarts ki... báár más szempontból lehet, hogy csak naív voltál...rossz ezt hallani tudom, de ki tudja, hogy ő mit csinált kint külföldön, végülis nem jártok meg nem vagytok elköteleződve... akkor miért is ne rosszalkodhatnál?:D
2011. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A srác aki rád ír/írogat/találkozgat veled az SOHA nem csak havert keres, ezt jegyezd meg. Másik, várd meg a pasit, aki külföldön van!
2011. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:14


Miért tartasz szánalmasnak? Mondom,megvárom a srácot,csak úgy nehéz,ha folyton "zaklat" ez a másik,főleg hogy még normálisan fel se tudok szívódni a faluban,mert ő is arra lakik,mint én.

2011. szept. 22. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!