Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartsam a kapcsolatot az exemmel vagy ezzel csak magamnak ártok?

Figyelt kérdés

Ő volt életem első nagy szerelme. Boldogok voltunk együtt,minden szép és jó volt. Aztán képbe jött az a leányzó, aki régen tetszett a barátomnak. Aztán a barátom egyre furcsább lett. Végül kiderült, hogy megcsalt ezzel a lánnyal. Szakított velem azzal a mondattal, hogy elmúltak az érzései irántam, mert újra ezután a lány után érez valamit. A csaj nem akar tőle semmit azért ezt hozzátenném. Elfogadtam a döntését, bár eszméletlenül fáj még mindig. Próbálok tovább lépni, de nem sok sikerrel. Én nem akarok rosszba lenni vele. De érdemes vele tartanom a kapcsolatot és barátság szintjén maradni vagy ezzel csak magamnak ártok?

19/L


2012. jún. 21. 08:29
 1/2 DiMalto ***** válasza:
100%
Nem túl jó ötlet.....ő mindig a gyengéd lesz,és lesznek majd olyan napok mikor hatni tud az érzelmeidre,ágyba visz te happy leszel,aztán kiderül h részéről ennyi volt!!!
2012. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem ajánlom, mert: 1. Az első mindig mély nyomot hagy az ember életében, legyen az fiú vagy lány. 2. Sajnos minden véget ér egyszer. 3. Ha elhagyta egy másik lányért, akkor önt nem szerette annyira, mint maga őt. 4. Kifejezetten jó, hogy ez még most fiatal korukban derült ki és például nem akkor, mikor már házasok (találkoztam ilyen példával is). 5. Ha csak tartani akarja a fiúval a kapcsolatot, akkor is csak saját magának árt. Ezt a fiú természetesen ki is használhatja, lásd első hozzászólót. 6. 19 éves, még fiatal!

Persze, mindenkinek fáj, amikor szakítanak vele, de maga csak 19 éves! Szó szerint maga előtt áll az egész élet!

További szép napot!

2012. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!