Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valakihez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakihez nem vonzódsz igszán, de később mégis kialakul?

Figyelt kérdés
Nem taszít de az előző baràtom azért klasszisokkal jobban nézett ki, kialakulhat később a vonzalom?
2015. júl. 29. 16:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Igazán*
2015. júl. 29. 16:42
 2/12 anonim ***** válasza:
Én azt vallom (tapasztalataim alapján), hogy nem változik ez. Van, aki szerint nem így van.
2015. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán, a vonzalom az vagy megvan, vagy nincs.
2015. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Erre azért nehéz így válaszolni, mert nálam a vonzalom nem a külsőtől függ...

A barátom hónapokig teljesen közömbös volt számomra, kedveltem, de nem férfiként néztem rá.

Aztán mikor elkezdtünk randizgatni, és jól éreztem magam vele, elkezdtem nagyon vonzódni hozzá. Jelenleg ott tartok, hogy ha ránézek, már nedvesedik a bugyim.

2015. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is azért reménykeddm benne mert belsőlef.meg sokkal sokksl szebb mint az előző.
2015. júl. 29. 16:46
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsi telefonrol írok.
2015. júl. 29. 16:46
 7/12 anonim ***** válasza:

# 5: szerintem a szépség nagyon relatív valami... volt olyan barátom, akihez később sem tudtam vonzódni. Nem annyira a külseje, mint inkább a kisugárzása miatt...

A mostani barátom amúgy kimondottan vonzó, mégsem fogott meg elsőre, sőt, nagyon sokáig nem.

Erőltetni nem lehet, hogy kihez/mihez vonzódsz... vagy jön, vagy nem. A mostani barátommal jött... és csak fokozódik. :)

2015. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam nincs. Van olyan, hogy valaki elsőre nem szimpatikus, mert teszem fel, rossz napja van, esetleg nekem, vagy mondjuk előítéletes vagyok valami miatt, de a vonzalom már első látásra megvan... vagy nincs, de utána sem lesz.
2015. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nők esetében néha előfordul de férfiaknál szinte soha.

Jó dolog az új partnert az exhez hasonlítgatni, főleg ha ezt közlöd is néha vele.Gyorsan odébb fog állni, mert erre senki sem kíváncsi.

37F

2015. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán kialakulhat később is.

Én a volt barátommal voltam úgy, hogy sokáig nem vonzódtam hozzá külsőleg, nem jött be annyira, de nagyon szimpatikus volt, sokat beszélgettünk. Aztán egy idő után, amikor már egyre jobban megismertem a személyiségét valahogy külsőleg is elkezdtem máshogy látni és vonzódni hozzá. Szóval a belső tulajdonságok megszépíthetik az embert.


Persze, ha komolyan randizgattok egy ideje és még mindig nincs meg a vonzalom, akkor nem kell erőltetni. Én barátként tekintettem rá sokáig, szóval talán ezért is nem gondoltam rá úgy.

2015. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!