Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy a két fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a két fél szakít, a másik hallani se akar az újabb kapcsolatról, de mégis kialakul köztük újra?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



Ezt a két kérdést is vele kapcsolatban tettem fel, azért hivatkozom rá, mert hosszú lenne újra leírni.


A történetet kiegészítem azzal, hogy mikor összejöttünk, akkor nemrég léptem ki egy hosszú kapcsolatból. A kapcsolatunk elején megcsaltam az exszel, de tisztáztuk, ő megbocsájtott, én pedig rájöttem mennyit jelent nekem. De az ex nem állt le, szét akart szedni minket, és inkább neki hitt, mint nekem (hihetetlen hiteles tud lenni exem, ha el akar érni valamit). Ez vezetett szakításhoz, mondván, hogy ő 200 km távolságból nem tud senkinek igazat adni, így inkább kiszáll.


A két link kiegészíti egymást, most jelenleg pedig ott járunk, hogy együtt újra elkezdtünk játszani azzal a játékkal, ahol megismerkedtünk. Itt kérlek vonatkoztassatok el a kocka jelzőtől, ez inkább nosztalgia jellegű, amikor még csak a játékon keresztül ismertük egymást, ott szerettünk egymásba.

Én hívtam, hogy jöjjön játszani, ő pedig írt egy levelet, hogy jött, és a tanárommal már találkozott, de engem még nem látott, és hogy mehetnénk együtt, mert egyedül unalmas.



Tegnap játszottunk, cukkolt, legalábbis egy ilyen elejtése volt, de velem játszott. Szerintetek megismétlődhet a múlt, hogy újra belém szeret? Vagy már megégette magát, és csak barátként hajlandó rám gondolni?

Hisz az ex még jelen van, munkatársam.

Érezhet még a srác valamit irántam? Vagy az, hogy hívtam, és jött játszani csak egy baráti gesztus, vagy talán unatkozott, és semmi jelentősége nincs?(kimaradt, ő már 1 éve nem játszott ezzel, ha akkoriban szóbahoztam még amikor együtt voltunk is mérges volt, hogy miért nem tudok felnőni, és letenni a játékot)



Tőle nem kérdezem meg, úgyis csak azt mondaná, hogy barát, vagy nem tudom mit mondana, de biztos nem azt, hogy jöjjünk össze. Lehet még ebből vmi?


2011. jún. 11. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor van kb. 3 milliárd férfi a világon, akkor mit foglalkozol vele?
2011. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Emlékszem az egyik kérdésedre, ezt már el sem olvasom: FELEJTSD MÁR EL! MEGALÁZOD MAGAD, HA NYOMULSZ RÁ, SZARIK RÁD, NEM AKAR TŐLED SEMMIT, FOGD FEL! KERESS MÁST!
2011. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért foglalkozom vele. A kérdésem inkább most arra irányulna, hogy ezzel vajon nyitni akar felém, vagy sem?
2011. jún. 11. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!