Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor egy férfi beletörődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor egy férfi beletörődik abba, hogy nem lesz saját gyermeke, vagy inkább nem zavarja ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Barátnőm (36) pár éve együtt él egy férfival,(37)s a barátnőm lánya is velük természetesen. Nagyon kedves az élettárs, látszik, hogy nagyon szereti a barátnőmet, és a lányát is. A barátnőm nem szeretne már több gyermeket, és felmerült bennem a gondolat, hogy így ennek az embernek akkor nem lesz saját gyermeke, s neki ez milyen érzés? Őt nem merem megkérdezni, nem ápolok vele bensőséges viszonyt.

Ha ilyen helyzetben lévő férfi is írna, az is érdekelne.


2015. júl. 29. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nyilván tisztázták egymás között. Az is lehet, hogy nem véglegesre tervezik, ha a férfi saját gyermeket akar, akkor odébbáll... ez benne van a pakliban. Vagy tényleg nem szeretne saját gyereket. Vagy a nő is meggondolhatja még magát. Sokféle verzió létezik.
2015. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy gyerek sok lemondással és nyűggel jár együtt, nem mindenki vállalja be önként, hogy a megszokott élete felboruljon a gyerek miatt. Még az is lehet, hogy szándékosan keresett olyan Nőt maga mellé, akinek már van gyereke,mert így elkerüli azt a konfliktushelyzetet amit egy gyermektelen Nővel tuti, hogy átélne. Kicsit önző gondolkodás, de van ilyen.

37F

2015. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Kicsit önző gondolkodás, de van ilyen."

Én ezt nem tartom önzőnek. Párom az elején elmondta, hogy ő nem vágyik ezekre a konfliktusokra, és emiatt örül is annak, hogy nekem van már gyerekem. Kicsit aggódom, hogy idővel változik majd az álláspontja. Én igazából vállalnék még gyermeket, ha ő is akarná, de nem mindenáron!!!! Tehát nincs már meg bennem az a kényszer, hogy jaj, mindenáron akarok gyereket... ha lesz, úgy is jó, ha nem lesz, úgy is. Teljesen a páromon múlik.

2015. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"3" reagálva

Minden éremnek 2 oldala van.....és pont erre gondoltam, csak Te a másik oldalról látod a szituációt!!!

37F

2015. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nőként ezt amúgy nem látom önző dolognak, hanem inkább korrektnek. Ez tök korrekt. Az volna önző, ha olyannal jönnél, jönne össze az ilyen férfi, aki meg akarna gyereket, de a férfi miatt ezt sz.abhatja.. Az igazi önzőség.:-)
2015. júl. 31. 12:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint amit a 37/F írt, azt nem látom önzőnek.
2015. júl. 31. 12:37
 7/7 A kérdező kommentje:
De amúgy elgondolkodva, olyan furi nekem, hogy valaki nem akar reprodukálódni.... Nekem ez nem természetes dolog.
2015. júl. 31. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!