Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszek Jézusban, keresztény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszek Jézusban, keresztény vagyok .12éves. Nem bírok leszokni a verésről. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítsetek!!...A NORMÁLISAK válaszát koszonom!!!!
2010. márc. 7. 00:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Én hiszek istenben, de borzalmasan csalódtam az egyházban. Szégyenletes banda, akik visszaélnek az emberek vallásba vetett hitével. Isten nem tiltja azt, ami jólesik egy embernek, ha azzal másnak nem okozol bajt, csak azért mert egyesek irigykednek e miatt. A papok írigysége pedig az egyik legnagyobb bűn.

Szóval amíg nem ártasz vele másnak, nyugodtan csinálhatod.

2010. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Most már mindegy, úgyis a pokolra jutsz, verjed nyugodtan.
2010. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Jézus szeretné, ha boldog lennél. Verd csak. Különben tiszta idegbeteg leszel. De komolyan.
2010. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
Szerintem beszélj pappal ők megtudják magyarázni tényleg..és ne hallgass a sok atesita senkire akik azt se tudják mi a probléma...
2010. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Papokkal semmiképpen se beszélj, mert ők homoszexuálisok és irigyek a fiatalokra. Nem véletlenül rontják meg őket rendszeresen. Gondolkodj az ő fejükkel, mi érdekükben állna azt mondani hogy csináld csak nyugodtan, holott ez a természetes, hiszen minden korodbeli srác ezt csinálja.
2010. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ha visszatartod, az egészségtelen. Gondolod hogy isten azt akarná, hogy egészségtelenül élj?
2010. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Na, az meg a másik, hogy a prosztatád úgy szarrá megy, mint annak a rendje.
2010. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
94%

Elég szomorú vagyok, hogy ezen az oldalon már nem lehet semmit normálisan megbeszélni...

A "csináld nyugodtan" és ehhez hasonló véleményekkel ne foglalkozz!

Én is keresztény vagyok. Sok ember ilyenkor a templomra és a vallásosságra gondol. Én nem templomba járok. Amit te elkövetsz, az nem tartozik senki más emberre! A pap is ember, tehát rá sem. Nem a pap adja neked a bűnbocsánatot. A bűneidet neked kell megbeszélned Istennel!


Én is hasonló cipőben jártam régen, kb annyi idősen kezdtem, mint te. El sem tudtam képzelni, hogy ebből én valaha meg fogok tudni szabadulni. Google.comon keresgettem, hogy más emberek mit csináltak, sajnos elég nehezen találtam meg, mert nem sokan merik leírni tapasztalataikat.

A lényeg annyi, hogy kérd Istent, hogy segítsen neked leszokni. Olvasd a Bibliát, mert Isten azon keresztül tud szólni hozzád! Imátkozz rendszeresen!

Ha a reggeledet Istennel kezded, egész napod vele fogod eltölteni! Én sajnos elég nehezen ébredek fel, rendszerint utolsó utáni pillanatban, ezért esténként szoktam imátkozni és Bibliát olvasni. Miután imátkoztál, hogy szabadítson meg, azután már csak köszönd meg neki, hogy megszabadított téged! Ne azért imátkozz minden nap, hogy szabadítson meg. ELőször azért imátkozol, utána már csak adj neki hálát! A Biblia ezt mondja: "Előhívom a nem létezőket, mint létezőket". Kérj védelmet az éjszakáidra is, én ébredtem sokszor fel arra, hogy nagyon tettre készen vagyok, és rájöttem, hogy muszáj, hogy minden pillanatban ISten védelme alatt legyél.


Spirituális oldalról ennyi.


Neked azt kell tenned, hogy letörölsz minden felnőtt tatalmat a gépedről, kerülöd az olyan oldalakat, ahol olyat találsz. Ha az életben látsz olyat, ami izgató (pl. egyik osztálytársad, vagy az utcán egy csinos lány jön veled szembe majdnem ruha nélkül, stb.), akkor ne nézz oda!


Hidd el, sikerülni fog! Ha nekem sikerült, neked is fog, csak sajnos én nagyon későn tudtam változtatni ezen!


Ui.: Ha kísértés ér, ellenálj! Igenis lesz kísértés, de ha azokat kiállod, megerősödsz! Nekem az első 1 hónapban volt sok, azóta szinte nincs is!


Bármikor kérdésed van, nyugodtan fordulj hozzám, így anoním bátrabban kérdez az ember. :) Minden jót, Isten áldjon!


17F

2010. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ez mekkora gyökér.
2010. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Köztudott és orvosilag is bizonyított tény, hogy a szexuális életet ritkábban élő férfiaknál nagyobb a prosztatarák esélye. Ez pedig orvosi tény, nem vallási duma.

De neked kell eldönteni, hogy melyik a fontosabb, a hited, vagy az egészséged.

2010. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!