Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszek Jézusban, keresztény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszek Jézusban, keresztény vagyok .12éves. Nem bírok leszokni a verésről. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítsetek!!...A NORMÁLISAK válaszát koszonom!!!!
2010. márc. 7. 00:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Attól, hogy keresztény vagy, semmi akadálya ennek. A kettő nem függ össze. A középkorban mondták, hogy ez "bűn".

Csináld nyugodtan, ha jó!

2010. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

Annyira szánalmasak vagytok.. én nem értem az miért ir ide aki semmi értelmeset nem tud irni .. csak nevetni ezen a dolgon

Ti jártok egyházi suliba?

Ti vagytok kapcsolatban ezzel a témával mindennap?

Nektek tartanak elöadásokat?

Nem..Akkor szerintem belehet fogni és nem hülye tanácsokat adni!

2010. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

19:43


Ezt kifejtenéd? Mert igazából semmi konkrétumot nem említessz. Így kicsit olyan, mintha csak idejöttél volna kötni.

2010. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Mert az egyházi suliban aztán baromi hasznos dolgokat tanulnak. A minap olvastam, hogy, hogy egy ilyen helyen erőszakoltak meg a homopedifil papok tanítványokat. Az aztán baromi elkölcsös az egyház szerint.
2010. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
19 43 vagyok. dehogy jöttem én kötekedni.. csak szerintem nem annak kell ideírni aki elítélni ezeket a dolgokat , engem nem zavar ha valaki nem hívő saját dolga de akkor ne válaszoljon hülyeségeket erre kérdésre.. amúgy meg miért szidjátok az egyházi sulikat? olyanba jártatok ti egyáltalán? az állami rosszabb. én tudom , nap mint nap ezzel találkozom..és nem vagyok egy bigott katolikus..még katolikus se vagyok..
2010. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Én is hiszek Jézusban,és én is 12 éves vagyok (gondolom te fiú mert a lányok nem verekszenek)Ha piszkálnak egyszerűen ne figyelj oda vagy mondj valami olyat ami nem sértő hanem viccesnek számít amitől tudod hogy nem dühödik be.
2012. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 classfm válasza:
Elvileg bűn mert magadnak okozol örömet tehát önzőség.Amikor felnőtt leszel akkor a nemi szerveddel a párod örömét kell szolgálnod és ő neki ugyanezt kell csinálni veled akkor lessz örmteli a dolog. Másképp úgy nézne ki mintha ketten önkielégítést csinálnátok.
2012. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Szokj le a Jézusban való hívésről és a kereszténységről.
2012. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!