Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők, állításuk szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők, állításuk szerint megfontoltan, igényesen választanak férjet, párt maguknak. Akkor miért ők kezdeményezik a válások 3/4-ét Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nincs ebben egy leheletnyi ellentmondás?

2015. júl. 30. 09:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%
Nem minden pár válik.
2015. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Dehogy nincs. Egyre nagyobbra helyezik a mércét. Nem elég a pénz. Menni kell másodállásba. Olyan vagy mint a hulla. De vidd ki a szemetet, meg miért nem fogd meg azt a porszívót vagy a mosogatás is a férfira hárul. Napi 12-14 óra munka mellett. Nem mindegy hogy milyen munka! Míg a feleségek ülnek általában az irodában addig én például 14 óra fizikai munkát végzek. Egy nap ha szabad a hetemből de akkor is rikácsolás van mert miért nem tudok elmosogatni? Aztán az ember alig van otthon annyit gürizik. Mindent pénzt el tudd költeni a nő. Aztán nem tudd annyit adni szexuálisan érzelmileg hiszen beleszakad a férfi a munkába. Utána kiköt a nő egy tehetősebb férfi ágyában. Semmi lelkiismeret furdalása nincs holnap beadni a válópert!
2015. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

A válás mind a két fél hibájából születik meg!!!


Ha azt az állítást vontad le, hogy a nők kezdeményezik a válást, akkor talán azért lehet, mert ők a határozottabbak, nekik van vér a pucájukban megmondani, hogy legyen végre vége, ha nem jutunk dűlőre és kezdjünk külön új életet!


A párkapcsolat elején minden happy, a jövőt senki sem látja, az, hogy milyenné alakul egy kapcsolat, azért mind a két félnek egyaránt kéne tennie! Ami az elején jó, az nem 100%-ra biztos, hogy kb. 20 év múlva is olyan lesz. De ha egy kapcsolat megromlik, ott mind a két fél hibás!

2015. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Aki igényesen, megfontoltan választ, az általában vállalja azt is, hogy akár évekig egyedül van, és nem rohan bele az első jöttment karjaiba. Én pl. ilyen vagyok, nem szeretnék válni. Nem érdekel, hogy nem lesz sok kapcsolatom, nem a mennyiség a fontos számomra, hanem a minőség.


A szüleim több, mint 30 éve együtt vannak (az utóbbi évek nehézségei ellenére is, ezekbe egyébként sokan belerokkannának, és őket is kihívás elé állítja, egyelőre bírják, de ezek olyan gondok, amik nem voltak előre láthatók, sok éves házasság után jött elő).

Anyai nagyszüleim több, mint 50 éve vannak együtt, náluk nagyjából minden simán ment, apai nagyszüleimnél is hosszú házasság volt, bár nagymamám a születésem előtt pár évvel meghalt.

Egy nagynénémnek alkoholista és agresszív lett a férje, mert képtelen volt feldolgozni valami munkaügyi váratlan problémát, nem volt előre látható, addig minden rendben volt, de miután nem tudott kimászni belőle, nagynéném nem kockáztatott tovább, és elvált, és egyedül nevelte fel a két közös lányukat, akiket nagyon megviselte pszichésen az apjuk állapota. Te kockáztatnád a gyerekeidet ilyen helyzetben?

2015. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
15%

Azta,a kettes tudja mi a szitu.

Ugyan ez helyzet nálunk is,napi 10-14 óra meló minden nap.A pénzt úgy szórja mint ha a fáról szedné.

Persze főzni megterhelő,meg rendet rakni....stb.

Aztán meg megcsal mertnem foglalkozok vele semmit,pfff mikor?Amikor neki keresem a pénzt.

Ha meg pénz nem lenne azért menne máshova.

Alapban nyugodt ember vagyok,de azon gondolkodok,ha ilyen marad egy kiadós verés helyre tenné.

2015. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
4%
3-as Én írtam a kettest. Ez egy nagy baromság. Egy nőnek valami nem tetszik már válni akar. Nem számít az sem ha egy férfi azt nem tudja előteremteni.
2015. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
# 5/5 Időpont ma 11:23 - Miért nem dobjátok ki az ilyen nőket? Nem mind ilyen. Nőként úgy gondolom, hogy ez szégyen. Anyám már a másik véglet, mert ő meg túlpörgeti magát, neki már azt kell mondani, hogy üljön már le pihenni. Nem értelek, miért tartjátok az ilyen lusta nőket, bár, ha villogni jó vele, mert kirakatba megfelel... ti tudjátok.
2015. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
7-es ki is rúgjuk. Én is elváltam. 8 éve. De nem jön helyette másik.
2015. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
# 8/8 Időpont ma 11:47 - Jól tetted. De miért nem teszi ezt minden pasi, akinek a fejére nő az asszonyka (és mondjuk nem azért, mert beteg, mert az speciális eset, hanem csak mert lusta pióca)? Én az egyik nagybátyámat sem értem, a neje is ez a lusta típus, már élni sem szeret, leszázalékoltatta magát régen, azóta nem dolgozik, minden baja van, ha felhív minket, annyit képes beszélni telefonon, hogy már a mi fülünk fájdul meg. Apám testvére a nagybátyám, apám is csak csóválja a fejét, és nem érti a bátyját, miért ekkora marha.
2015. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Honnét sikerült ezt a számot megszülnöd? Milyen statisztikát láttál, hogy a válások 3/4-ét a nők kezdeményezik? Belinkelnéd?
2015. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!