Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mennyire toleránsak azokkal, akik más nemzetiségű, kultúrájú párt választanak maguknak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fognak megdobálni kaviccsal. A többi meg kit érdekel.
2011. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
Nálunk leköpködik, megkövezik őket.
2011. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha cigányt, akkor valszeg nem nagyon, érthető módon. Egyébként sztem simán.
2011. nov. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak ne cigány legyen az a más nemzetiségű...
2011. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem senkit nem érdekel, hogy milyen párt választasz magad mellé.

Ha ez a tolerancia, akkor toleránsak a magyarok tapasztalatom szerint.

Amint bezárjátok az ajtót, egyedül vagytok, senkit nem érdekel a magánéletetek.

A probléma nem a környezettel szokott lenni, hanem a pár két tagja között, elvégre ők vannak együtt folyton, köztük ütköznek ki az ellentétek inkább.

2011. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én semmilyen szinten nem tolerálom, ha valaki más aljanépségekkel áll össze. Ha az utcán meglátok egy normális nőt egy cigánnyal, vagy egy babakocsit toló nőt, akinek abrosz van a fején, mert a tetves arab férje erre kényszeríti, határtalan gyűlölet tör elő belőlem.
2011. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Tapasztalatom szerint eléggé. Nekem a feleségem néger és én magyar vagyok. Az igaz barát marad, a többi annyit sem ér mint...

Mindenki elfogadta, legfeljebb egy-két haver, kolléga viccesen kérdezte, hogy a néger nők mások-e az ágyban. Elhajtottam őket a francba, hogy közük nincs hozzá, de azóta is beszélgetünk.

A jó barátok+család gondolkodás nélkül elfogadták a választásom, főleg miután megismerték.

Igazából egy volt osztálytársam volt, akiből jobbikos önkormányzati képviselő lett, régebben együtt horgásztunk, de amióta én "így szégyent hozok a fajtámra" nem köszön nekem. Megtiszteltetésnek érzem.


Nem jellemző a rasszizmus Pesten, de egy incidensünk, nekünk is volt pár éve. Neki kettő, az egyik pár nappal azelőtt, hogy megismertem. Nem akarták beengedni egy kisboltba, csak a magyar barátnőjét, mondván "négereket nem szolgálnak ki". Ezt nagyon a szívére vette és mikor egy hónap után végre elsírta nekem a bánatát én kiakadtam, hogy ilyen van, mondtam, hogy utána megyek annak, aki ezt tette és jól megverem, de kért, hogy ne csináljak semmi balhét. Ez ahhoz fontos, hogy megértsék, a következő sztorinál miért nem ütöttem azonnal.

Egy éjszaka még az egyetemi évek alatt, discoból hazafelé belénk kötött két srác, kopasz természetesen, bakanccsal 70 kiló. (Boxoltam sokat, de szálkás vagyok, nem látszok egy drabális állatnak, a barátnőm meg ugye lány, kinek könnyebb beszólni.) Gondolták beszólnak a hülye majomivadéknak, az elfajzott majomnak, stb. Elfehéredtek ez ujjaim, úgy összeszorítottam őket, de megígértem, hogy nem lesz balhé, próbáltunk továbbmenni az utcán és csak odaszóltam, hogy mindenki a majmoktól származik ezt Darwin óta tudjuk. Nem hagyták abba, pofáztak tovább, (vissza a dzsungelbe, satöbbi), mondtam, hogy Kuss legyen, de még mindig nem bírták befogni, engem lehazaárulóztak és olyan dolog esett ki a szájukon, az -akkor még csak-barátnőmre, ami nagyon nem tetszett. Ennyi év után se írnám le, mert megint dühös eszek, ha csak eszembe jut, mit MERÉSZELTEK mondani a gyerekem anyjára, arra akit szeretek!!!!

Nem tudták és nem is látszott rajtam, hogy az egyetemen heti háromszor jártam box edzésre. Bár sokat nem kaphattak, mert megütöttem az elsőt, aki elterült, a második, aki kicsit hátrébb állt jött felém, majd meggondolta magát felsegítette az elsőt és elfutottak. A barátnőm könyörgött, hogy hagyjam, ne menjek utánuk én pedig hallgattam rá és ezért a mai napig hálás vagyok neki, mert valószínű a börtönben lennék, ha akkor nem csitít le. Szóval azért ilyen incidensek nem lehetetlenek. De hét éve ismerjük egymást, három vée vagyunk házasok és összesen egy ilyen eset történt. Szóval nem túl szörnyű. Főleg ha az ember szereti, akkor az ilyen viselkedés csak olaj a tűzre, hogy ENNEK ELLENÉRE is kitart mellette.


Továbbá szerencsére NEM ez Magyarország, többször megjegyezte a feleségem már az elmúlt hét évben, hogy a magyarok, milyen kedvesek, segítőkészek. Hülyék pedig mindenhol vannak.

2011. dec. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves előző, akkor te lényegében a rasszizmusnak köszönhetően jöttél össze a csajoddal, mert játszhattad a lőtte a megértő fiút, az erős védelmezőt.


Abban hatalmasat tévedsz, hogy az ember a majomtól származik... gondolom nem természettudományos szakra jártál.

Közös őstől származnak.


Amúgy a néger nők tényleg mások az ágyban, de én inkább az ázsiaiakat szeretem. Én is rasszista vagyok, csak én a fehéreket gyűlölöm, a színesekre meg felizgulok.

2011. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, sajnálattal látom, hogy félreértett. Akkor pontosítok a válaszomon:

A kopaszok amikor belénk kötöttek már KÉT ÉVE együtt voltunk. Továbbá, ha figyelmesen elolvassa a válaszomat, egy hónapja volt a lány a barátnőm, amikor megtudtam, hogy nem engedték be egy boltba. Nagyon balhét akartam csinálni és nagyon kérlelt, hogy ne tegyem. Ez eléggé megmaradt bennem, olyannyira, hogy ezért vacilláltam KÉT ÉVVEL KÉSŐBB IS, hogy üssek-e vagy nem. Csak hát elhangzott az az ominózus mondat...

Tudom, hogy egy közös őse van az emberszabásúaknak (sőt mélyebben visszamenve a főemlősöknek) és hogy Darwin eredeti elmélete némileg pontatlan, de nem akartam természettudományi kiselőadást tartani két félrészeg neonácinak, csak "csípőből" válaszoltam.

Egyébként mérnök volnék, amihez természettudomány sem árt (fizika). Biológia nem kell ez tény. :)

2011. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!