Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ötlet találkozni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet találkozni a volt barátoddal, ha még mindig szereted?

Figyelt kérdés

Messze laktok egymástól és ez volt a szakítás oka. Nem szeretett annyira, hogy kitartson melletted...eleinte órákat utazott érted több hónapig...de utána ritkábban találkoztatok, míg végül egy szép szöveggel végett vetett a kapcsolatotoknak. Nem vallotta be, hogy már nem szeret..csak annyit, hogy ez neki így nem megy tovább, mert mindennap hiányzok neki és ezt nem bírja..


Több hónapig nem beszéltünk utána, de most már néhanapján szoktunk.

Még a nyáron megyek oda, ahol lakik és szeretném elhívni, hogy jöjjön el velem valahova, mert nincs kivel mennem.


Szerintetek ez rossz ötlet? Mert nyilvánvaló, hogy ő már túllépett rajtam és barátként szokott velem beszélgetni, de én még szeretem. És mások szerint esélyes, hogy ha elfogadja a meghívást és én újra látnám őt, akkor nehezebb lenne utána már lehet soha többé nem látni őt, mikor így is hihetetlen még az egész.


2015. júl. 30. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdésed a válasz,csak kérdőjel helyére tegyél pontot.
2015. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MolotovPunk ***** válasza:
Nem tartom ezt jó ötletnek.Főleg hogy anno ő szakított veled.
2015. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!