Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig képes udvarolni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig képes udvarolni és mire képes egy pasi csak a szexért?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A mai hatalmas szexajánlat dömpingben ez egy jó kérdés :)
2015. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a rekord ilyen téren egy hónap volt. Az alatt sokszor találkoztunk. Majd miután lefeküdtem vele felszívódott.
2015. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem annyira időtől függ, inkább a találkozások és a befektetett "energia" mennyiségétől. Általában max 1-2 hét és 3-5 találkozás, ha addig nincs szex, akkor irány a következő jelölt.
2015. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A mostani páromnak 2 hónapig udvaroltam, kisebb-nagyobb intenzitással. De akkor még nem voltam túl ügyes, stb.

Most kb fele lenne és hagynám a fenébe.

2015. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Embere válogatja...

Van aki az első "kudarc" után feladja, de vannak levakarhatatlanok is.

2015. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bármeddig, én már csináltam
2015. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sokáig, de ne vegyél rá mérget, hogy egyszerre csak neked "udvarol". minél több a nő, annál kevésbé válik unalmassá az az egy.
2015. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!