Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valószínű sok kérdés irányul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínű sok kérdés irányul erre. Miért van az (elsősorban a fiúkat kérdem), hogy amikor egy pasi el kezd udvarolni, minden oké, lelkes, odafigyel, és úgy tűnik, hogy odavan. Utána egyszerűen visszalép, majd eltűnik?

Figyelt kérdés
Persze hallottam, már hogy meggondolta magát, mégsem tetszek blabla...általában azzal szoktak előállni, hogy valami hiányzik. De ha pár hétről van szó, szerintem az ember nem döntheti el, mit akar igazán a másiktól, mert nem ismeri annyira. És ha a kezdeti vonzalom megvolt, az csak úgy nem tűnhet el, mert csak volt oka annak, hogy lelkesedni tudott.

2013. jún. 14. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Te viszont lelkesedtél?

Lehet megunta a tötymörgést, vagy volt más valaki, akivel jobban haladt.

2013. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, lány vagyok de írok. Teljesen ez volt velem, 7 hétig találkozgattunk, jó volt minden, láttam a szemeiben hogy mennyire bejövök neki. Udvarlás, romantikus séták, kedveskedés. És aztán elhanyagolt egyik napról a másikra, majd egy hülye indokkal kidobott. De meg sem magyarázta hogy mi baja van velem...Én úgy vagyok vele hogy

1. Vagy csak unatkozott

2. Csak kalandot keresett, szexelni akart

3. Talált mást

2013. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hmm...de szerintem érezhető az egy tekintetből, érintésből, a beszélgetések mélységéből, hogy nem csak azért van veled, mert szórakozni akar. Egy nő megérzi az ilyesmit vagy nem?
2013. jún. 14. 17:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Passszz...Én láttam a nézésén ahogy rám nézett, hogy tetszem neki, vagy amikor pl elkísért engem a buszomhoz. Megvárta velem a buszt "felrakott" rá, és még az utolsó pillanatban visszanéztem rá a buszról, és nézett engem még mindig. Vagy máskor visszanéztem rá a lépcsőről és még mindig engem nézett és mosolygott. Olyan romantikus pillanat volt :D :)


Nem tudom mi lehetett ez. Én is nagyon sokat rágódtam rajta, hogy mit rontottam el, mi hiányzott belőlem, hogy nem akart már engem. Fogalmam sincs.

2013. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg csak egy hülyével kevesebb. Ne bánkódj ilyen türelmetlen fickóval, hidd el nekem, hogy aki igazán szerelmes, az vár akár évekig is, csak, hogy megkaphassa azt a lányt, akibe szerelmes. Aztán lehet, hogy rosszul gondolom.


22/L

2013. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*fickó miatt
2013. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem is bánkódásról van szó, csak próbálom megérteni a férfiakat. Vagy hogy ilyenkor mi állhat a háttérben..Nem az első eset sem velem, sem a környezetemben.
2013. jún. 14. 18:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Én mint nőként úgy látom, hogy a férfiak először "levadásszák a zsákmány(oka)t", aztán elmennek sorra randira, tehát mennek addig annyi nővel, míg el nem döntik, hogy ki számukra a szimpatikus. Aki nem jön be nekik annyira, azt nem keresik, akiknél úgy látják, hogy sz@rozni kell, továbbállnak és végül azt a nőt szerzik meg, aki nekik nagyon bejön és látja, hogy a nő pozitív visszajelzést küld felé.


Az a baj a legtöbb nővel, hogy azon az egy pasin tud hetekig agyalni, ahelyett, hogy még több pasival randizna és utána választana közöttük. Hát igen, másképp vagyunk felépítve. Ez van.

2013. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehetseges, hogy nem forditottal ra kello figyelmet? Megunta, hogy csak O nyomul es nem viszonzod?! A masik, hogy tenyleg tobb vasat tartott a tuzben. 26F
2013. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem először fordul elő ez veled, akkor valószínű, hogy neked is részed van a dologban. Mi férfiak úgy működünk, hogy a kedveskedés, udvariaskodás megy egy darabig, de egy idő után neked, mint lánynak is nyújtani kell valamit. pl. ne csak a férfi találja ki a programokat, ne csak a férfi keressen téged. Én férfiként azt várnám, hogy egy bizonyos idő eltelte után a lány spontánabb lesz, nyitottabb, nem olyan görcsös és érezteti, hogy ő is akar engem. Valószínűleg egyébként az a probléma, hogy nem tudsz feloldódni, mindent a férfira hagysz, akik ezt egy idő után megunják. EGy kapcsolat, még ha kezdetleges is két emberről szól és mindketőnek ki kell vennie a részét a dologból.
2013. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!