Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyiben igaz, férfiak? 22L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyiben igaz, férfiak? 22L

Figyelt kérdés
Aki nem akarja, annak úgysem lehet ekcsavarni a fejét, nem lehet elcsábítani? Egy szerelmés férfit nem sikerül? Vagy attól, hogy szereti a párját, még megcsalhatja? "Becsúszhat"?
2015. júl. 30. 22:46
 1/6 TallandThin Boy ***** válasza:
85%
Szerintem, ha valaki igazán szereti a párját, akkor nem. De emberek vagyunk és különbözünk. És biztosan történt is már ilyen.
2015. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyelj ez alapján mindenki parázhatna állandóan ha kapcsolatban lenne.

De egyébként 1-essel értek egyet.

2015. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Emberek vagyunk, hibázhatunk, de úgy gondolom, hogy egy pici akaraterővel nadrágban lehet tartani az ember farkát. Igen, szerintem ha valaki nagyon nem akarja, akkor azt nem lehet elcsábítani.


23/F

2015. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki nagyon nem akarja, azt nem lehet elcsábítani. DE ehhez kellenek az elvek is, csak a szerelem nem elég. Simán lehet, hogy épp szereti a párját, de ha az elvei szerint belefér, akkor simán félre fog menni. Ha kb úgy gondolja, hogy megcsalni a másikat rossz dolog, de azért annyira nagyon mélyen mégse hisz benne, akkor lehet hogy egy nyomulósabb csaj egy bulizós-piálós pillanatában elcsábítja. Olyan nem lesz, hogy valaki szeret és mégis viszonya van. Akkor nem szeret. Az egyszeri félremenés benne van a pakliban, ha ő nem tartja akkora nagy dolognak. De aki mélységesen elítéli a hűtlenséget, az még akkor se fog félremenni, ha már nem is szerelmes. Inkább ezen múlik, nem a szereteten.
2015. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fér bele az ilyesmi, és soha nem is akarom, hogy ez a határ feszegetve legyen. Ha igazi a szerelem, akkor senki nem érdekel, csak ő, mivel őt tekintem az egyetlen nőnek. De a mai világban semmire nincs garancia, és ha kihül egy kapcsolat, akkor simán lelépnek egy kapcsolatból, mert ez a könnyebb.


Sokszor úgy tűnik óriási különbség van emberekben a szerelem, és a szeretet fogalma között. Ha az érzés elmúlik, akkor továbblépnek, csakhogy akinek számított a másik személye, az összetörik ilyenkor. Érdekes, amikor megesküdnek, hogy jóban-rosszban kitartanak, és menet közben kiderül, hogy sokkal több a rossz, a hiány, mint a jó, és akkor csodálkoznak, hogy velük is megtörtént, hogy kihült a kapcsolat.

De akkor ez a nagy megoldás, hogy búcsúzunk egymástól? Nagyon hiteltelen így minden újabb ígéret. 35/F

2015. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok telhesen mindegy ki próbálja elcsvarni a fejem nem érdekel.
2015. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!