Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyek, urak, nők, férfiak,...

Hölgyek, urak, nők, férfiak, lányok, fiúk, srácok, csajok, ismerkedésnél nálatok mennyiben számít a környezetetekben élők véleménye?

Figyelt kérdés
Elsősorban azokra az esetekre gondolok, amikor például túl nagy a korkülönbség, vagy túlságosan eltérő értékrendet képviseltek, vagy túl nagy az iskolázottságbeli különbség stb.
2014. okt. 11. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Kor sosem meghatárzó nálam, eltérő értékrend esetén eleve nem is folytatom tovább. Nagy isklázott béli kül nem lehet, mivel magam is magasan képzett vagyok.

:)

2014. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem? Zero. Meghallgatom, leszűröm a tanulságot de nem foglalkozok vele
2014. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoztat mások véleménye.
2014. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piriiiiii ***** válasza:
Egyetlen vélemény számít igazán, a testvéremé, de ő sem tud dönteni helyettem, és nem is engedném, mert én élem az életem, ő meg az övét, mindenki a sajátját.
2014. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekel mások mit gondolnak.
2014. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!