Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatott már titeket Úriembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatott már titeket Úriember? Gyakorlaton felajánlotta a vezetőm, hogy szívesen támogatna anyagilag, ha alkalmanként találkozgatnék vele. Egész jó pasi, nem tudom mit csináljak. Volt vagy belemennétek ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Segítsetek, mit csináljak. Egyedülálló vagyok, lehet, hogy jó is lenne egy ilyen kapcsolat. 20L
2015. júl. 31. 09:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Penzert szexkapcsolat, kitartott leszel secperc alatt
2015. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Én ilyenbe sosem mennék bele. Soha nem volt ilyen kapcsolatom. 26/n
2015. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Lehetőségem lett volna rá de nem éltem vele. Szexért pénz, gyakorlatilag ez ugyanolyan k**vulás mint aki az út szélén van csak maximum igényesebb formája, de a lényegen nem változtat.
2015. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik a k**va eletmod....
2015. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
29%

Ha bejön a pasi semmi kivetnivalót nem látok benne. Mások is találkozgatnak férfiakkal, csak ingyen, de úgy erkölcsösek maradnak és nem használják ki őket ugyebár :) Arra azért ügyelj, hogy komolyabb érzelmeket ne láss egy ilyen ,,kapcsolatban".

25/N

2015. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
35%
Te tudod csak ne lepõdj meg ha leku.áznak mert ez elég konkrétan ku.@lkodás. A normális erkölcsû lányok inkább valami munkát keresnek nem a lábukat teszik szet...
2015. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
6-os: Heti egyszeri 1-2 órás találkozóról lenne szó és jól fizetne érte. A kapcsolat titokban maradna, nem akarok beleszeretni és szerintem ő sem. Nem hiszem, hogy ezért lek*rv*znának, főleg úgy hogy a pasit akár páromnak is elfogadnám amúgy, ahogy kinéz. (mindig is idősebb pasiaim voltak, ő most 16 évvel idősebb)
2015. júl. 31. 11:28
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
nem kell magyarázkodnod, te dolgod, hogy pénzért szexelsz , csak a NAV-nál jelentsd be.
2015. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Hiába írod kérdező, hogy csak heti 1-2 óráról lenne szó, akkor sem változtat a tényen, hogy egy 36 éves pasi k*rvája leszel!!
2015. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Inkább olyanok válaszára lennék kíváncsi, akiknek volt vagy van most is ilyen kapcsolatuk. Mennyi ideig tartott, hogy lett vége, akart-e többet a pasi. Csak találkozgattatok,vagy esetleg kaptatok egyéb ajándékokat is, elvitt-e nyaralni, étterembe. stb..
2015. júl. 31. 11:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!